Hangi takımlısınız? Arkadaşlar?

Hangi takımlısınız? Arkadaşlar?

Ben #Fenerbahçe

• #Fenerbahçe
    41% (9)39% (9)40% (18)Oy Ver
  • Galatasaray
    41% (9)30% (7)36% (16)Oy Ver
  • Beşiktaş
    18% (4)17% (4)18% (8)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)14% (3)6% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki de #Fenerbahçe

0|0
    0|0
    • ayy yazıııııkkk sahasında kupa kaldırdığımın takımı :)

• evet 6 yaşından beri tribündeyım biletix falan yokken babamla amcamlarla arabayla geceden stadın gısesıne dıkılırdık kemal sunalların zeki alasyaların fılm cektıgı sahnelerin kalabalıkların stad gırışlerının icindeydım o donemın hatıra biletleri var 15 senedir kombine koleksiyoncusuyum ozel maclara aldıgım ek biletlerın koleksiyoncusuyum tribünculuk taraftarlık nedir bilirim denizlideki kaybedısın acısınıda yaşadım sivastakı kazanışıda sahada yaşadım gercek gozle futbolun ıcınde donen oyunları lig tv nin değer kaybetmemesı ıcın yapılan oyunları hepsini cok ıyı bılıyorum sadece soylediğin şeyin ilk yaptığınız şey olması konusunda sana geri bildirimim kardeşim @kaytan16

• evet ilk değildi karşılıklı olarak iki takımda yaptı aynen o konuda malesef çok haklısın şerefsiz lig tv

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 11

• ★★★★★ FB ★★★★★

0|3
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyız cok sukur.. allah sana baska dert vermesın bırader:))

0|0
    0|0
    • Hocam memnunum ben #Fenerbahçe den biz takımımız kupa kazandıgı zamanalr forma gıyıp dolaşanlardan değiliz bizim gundelık kıyafetımız Sarı lacidir her daim giyerız rakı bardagımız Fenerbahçe armasıdır kol düğmelerimiz F. B dir yaşam bicimimiz #Fenerbahçe dir sıradan bir antep deplasmanına bir akhisar deplasmanına bölgede işlerimizide denk getirip giden adamız

• sizin daha neler yaptıklarınızı saydırtma bana boşver şimdi it dalaşını

• yahu bır sampıyon olduk dedım hemen kusmaya basladın ben senle dalasa gırmem:))9

• Galatasaray

0|0
    0|0
  • Afyonspor <3 <3

0|0
    0|0
  • Gs sereftir seni sevmek

0|0
    0|0
  • Trabzonspor

0|0
    0|0