Gizemli tarafı olan birisi hakkında ne düşünürdünüz?

Normalde sessiz sakin uysal takılan birisi var sınıfınızda.Gel zaman git zaman bu çocukla muhabbetinizi ilerletiyorsunuz ve size geçmişinin pek düzgün olmadığını bakabileceği temiz bir geçmişinin olmadığından bahsediyor.Bir gün başına kötü bir olay geliyor ve bu çocuğun diğer yüzü tam olarak olmasada ortaya çıkıyor ve sizi korumak için sizden uzaklaşıyor.Siz böyle bir durumda ne yapardınız ?

NOT : Bu gerçek bir olay dalga geçecek arkadaşlar lütfen yorum yapmasın teşekkürler.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Riski severim ve takılmaya devam ederim. Ama sen uzak dur. Kendi adıma konuştum.

Hoş olay ne bilmiyorum ama.

0|0
    0|0
  • ne kadar tehlikeli kızla takılman ona ne yapabilirler yani hayatını düzeltmen imkansız mı o olaylardan kurtulman

0|0
    0|0
    • Olaylar sona erince düzeltmeye çalışacağım ama onu seviyorum ve onun başına birşey gelmesini istemediğim için böyle yaptım.İçim yanıyor ama başka birşeyde aklıma gelmiyor.O bana mesaj attı bende senin başına birşey gelmesin diye uzak duruyorum dedim.O günden sonra sadece nasılsın diye mesaj attı o da bunu söyledikden 3 gün sonraydı.

• İlginizden dolayı çok teşekkür ederim.Herşey gönlünüzce olsun.

• rica ederim sizinde :-)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...