#Fenerbahçe nin hayatınızdaki anlamı nedir?

#Fenerbahçe nin hayatınızdaki anlamı nedir?

Benım için #Fenerbahçe bebeklıgımde başlayan babadan oğula miras bu sevda dedıgımız 7-8 yaşlarımda evde uyumam gerekırken maç gecesi biletix olmadıgı zamanlarda stad gişesi onunde geceden babam ve amcamlarla bekleyecek kadar benlığıme işleyn bir duygu

Peki sizdeki #Fenerbahçe

Güncellemeler:
Not : #Fenerbahçe dışı taraftarların gelip buraya saldırı sataşma hakaret amaçlı gelmesinin alemi yok saygısızlık terbiyesızlıgın alemi yok adamı delirtmeyin ya

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hayat felsefemdir O kazanırsa herşey güzel gider hayatımda kaybettiği her maçta mutlak bir problemle karşı karşıya gelirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• m.facebook.com/story.php

Hepimiz ölelim Fenerbahçe yaşasın!

0|0
    0|0
    • harika

• Sensiz yaşanmaz sensizlik anlatılmaz,
      Sensiz nefessiz sensiz kalırım kimsesiz,
      Sen benim umudum sen benim çocukluğum,
      Hepimiz ölelim ama Fenerbahçe çok yaşa

• Ne islam ne türklük.. Üst kimlik Fenerbahçelilik ;) Bu yeterli mi?

0|0
    0|0
  • fenerbahçe bendeki çoğu boşluğun dolması demektir.

0|0
    0|0
  • #Galatasaray yazsam ne terbiyesizliği olacak ki?

0|0
    1|0
  • Babadan oğula miras olayında zorlama vardır yani baba bir takımı tutuyordur ve oğlununda o takımı tutması için o takımın maçlarına götürüyor o takımın giysilerini filan giydiriyor çoğu baba amacına ulaşır fakat bu çok yanlış bir hareket. Her insan takımını kendi bulmalıdır tarafsız bakarak yapmalıdır belki başka şehirden, başka ülkeden takım sevecek? Ben kısaca böyle aile baskısı ile gelen takım tutturmalara karşıyım.

0|0
    0|0
    • Kardeşim evet bir yerde doğru diyorsun ama soyle diyim bendekı olay doğuştan gelen bir kültür bebeklıgımdekı gıysılerımde bile sarı lacivert varmış diyebılırım ya da kullanılan kundak bile sarı lacivertmiş diyebılırım ayrıca zaten aklımın ermeye başladıgı vakıtlerde benı gs li dayım bjk lı enıstem maclara goturduler gıttım gordum ortamlarını 13-14 yaşlarımda efsane maratonda yer aldım klüplerin geçmişlerinide inceledim şuandada babamın bana ne kadar güzel bir klübü seçim yaptırdıgına şükrediyorum kendimde gorduklerım anlatıklarım çerçevesınde

• Seninde haklı olduğun yanlar var ama şöyle düşün mesela kundağın niye sarı lacivert? normal bir ebeveynlerin yaptığı gibi sade bir renk değil? İşte buradan bir baskı var haliyle sana sevdirilmesi için yapılan bir baskı fakat belki senin hayatının takımı ülkemizde ki başka takımlardan biri olabilirdi. Belki norveç, ispanya, ingiltere, brezilya vb. liglerden bir takım bile olabilirdi insanın kendi bulmasından yanayım aile akraba arkadaş baskısı zorlamaya girer bence.

• Bir Türk ün takımı Türk takımıdır kardeşim avrupa futbolundan takımlara sevgımız var takıp ettıklerımız var elbette ama kendimde sonucta iradeye sahıbım ailemde gordugumu araştırıyorum tabıkı

Yükleniyor...