Unutamamaktan çok korkuyorum.

Merhabalar. 18 yaşındayım.

İlk aşkımdan, deli gibi sevdiğim adamdan ayrılalı 3 ay olacak yakında.2 yıl sürdü ilişkimiz. Askere gitti bekledim. Çok sevdim anlayacağınız.

Geçen 3 ayın içinde ilk 2 ay hep gelecek diye bekledim. Çünkü beni önemsiyor gibi davranıyordu, ilgileniyordu, konuşuyordu.

Birgün dayanamadım; dön dedim. Artık bitti dedi. 1 ay geçti bu olayın üstünden. Yani beklemekten vazgeçtim.

Unutamam diye çok korkuyorum. Her dakika aklıma geliyor. Bazen aa aklıma gelmedi 1 saat boyunca falan diyorum hatta. Çok korkuyorum. Nasıl unutacağım tamamen ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• :))) bundan 4 sene önceki halimi gördüm :))) alışırsın alışırsın unutmamaya da alışırsın ben 5 sene oldu ayrılalı hala aklım da dıyorum unutmadım dıyorum unutmadım diyorum kimin elini tutsan onun ekli aklına gelecek kimi öpsen o aklına gelecek sana güzel bi kelime söylediği zaman aa bak o da söylerdi bunu diyeceksin de diyeceksin ama unutmayacaksın sadece böyle yaşamaya alışacaksın..allah yardımcın olsun...

1|0
    0|0
    • Beni hiç sevmeyen adamı, unutmak istiyorum. O beni hatırlamazken, ben onu nasıl hatırlarım, kendime saygısızlık bu.. Unutmam lazım.

• sanki ben çok istiyorum hatırlamayı ama gerçekten sevdiysen bu sende ölene kadar bi iz olarak kalır ama gerçekten sevdiysen sadece alışırsın eskisi gibi hatırlamazsın vb gibi gelir gecer hayatın

• Anladım, teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 4

• işin zor ama .. unutulmaya unutulmaz ama bazı seyler bıtıyooo ...zaman a bırak herseyı .. zaman ilaçtırr.. tamamn unutamassın saten ama biterr hersey zamanla..

?

1|0
    0|0
    • Bir şey hissetmeyim, her zaman aklıma gelmesin istiyorum sadece. teşekkürler.

• İnşallah çok sağolun..

• önmlı degıl ne demeekk.. senın ııcn bırseyler yapabıldısem ne mutlu bana :D

• unutursun kardes zamanla neler unutulmuyor kı ama o zamanı yasarken cekılen acı varya ıste o pahabıcılemıyor

1|0
    0|0
  • Daha çok gençsin emin ol unutacaksın. Hatta öyle bi unutacaksın ki unuttuğunu bile unutacaksın...

1|0
    0|0
    • Gerçekten olacak değil mi ? Çünkü takıntı haline geldi neredeyse bu korku.

• korkma, unutucaksaın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Korkmana gerek yok.. Geçecek güven bana

1|0
    0|0
    • Geçecek inşallah çok teşekkür ederim.

• Umarım çalışacağım.. Ayrıca çok teşekkür ederim.

• Ne demek,her zaman:)

• Zaman her şeyin ilacı ama önce kafanda bitirmelisin. Seni üzdüğü zamanları anıları düşün. Bu işini kolaylaştırır..

1|0
    0|0
    • kafamda ciddi anlamda bitti. ama hergün geliyor aklıma.

• Facesi ekli hala bende ama dondurdum hesabımı. Bakmıyorum da. teşekkürler

• Rica ederim.

• zaman her şeyin ilacı.. arkadaş çevrenle ve ailenle bol bol zaman geçir kurslara git pek vakit bırakma onun için başka şeylere odaklan..

1|0
    0|0
Yükleniyor...