Ayrılmalı mıyım yoksa birkaç gün yazmamalı mıyım?

Sevgilimin umursamazlığı beni bitirdi haksız olduğu konularda bile üste çıkıyor bugün mesaj attım karşılk vermedi kızdım bana sürekli mesaj at diyemezsin telefonla yaşamıyorum.Dedi. Bende bana mesaj at demiyorum sadece cevapsz bırakamazsın dedim.Bal gibide bırakırım dedi baya tartıştık bununla ne yapıcam ben ayrılmalımıyım yoksa 1 kaçgün yazmamalımıyım hep böyle yapıyor

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• e sıkılmış bunalmış adam üstüne gitme biraz nefes alsın zaman ver olmazsa gerekeni düşünür bi karar verir onu yaparsın. eğer tek sorun mesajsa ayrılmak mantıksız.

0|0
    0|0
    • beni umursamayanı daha ne kdar umursayacam bu sadece zamn kaybı olur ne olursa olsun seven ..Bal gibide atmam kelimesini kullanamaz

• e bu kararı vermişsen yapacak olduğun şeyde belli. kimse senin için yada senin yerine ağlamaz en nihayetinde.

Erkekler Ne Diyor 1

• birkaç gün yazma akıllansın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayni benim eski sevgilim. Artık saygı sevgi bitmiş umursamıyo seni bırak inceldigi yerden kopsun. Yoksa kölesi olursun hiç vazgeçemezsın ileri doğru .

0|0
    0|0
    • haklsınız.. saat 5 e kadar hiç yazmayacağım Onda hafıza kartım var 5 te sahile getirmesini söylicem hafıza kartını alcam ve şiöyle dice '' Artık mesaj atma Mecburiyetinde değilsin Ve bundan sonra hiç mesaj atma.bitti...Hoşçakal ''dicem iyi olur mu ?

• evet kesinlikle iyi olur bende öyle yapmıştım bana aldığı bütün hediyeleri gidip iş yerine vermiştim ona. Ama kararlı ol sonradan atacağın tek bir mesaj onu yüceltir bak benden vazgeçemiyo der ondan iyi düşün ve git istersen bi kaç gün düşün kafanda bitir onu mesaj falan atma sonra buluşmak ışte zaten seviyorsa bırakmaz .hadi allah yardımcın olsun:)

Yükleniyor...