Bir kızı feysten ekledim acayip tesadüf bir sonuçla karşılaştım :)

kızı ekledim selam merhaba muhabbetinden sonra çok hoş bir yüzünün olduğunu söylemek için ekledim dedim sadece :) sonra kız ben seni tanıyorum dedi aynı okuldaydık herhalde dedi :) ve sonuç aynı okuldan çıktık :) sonra iş mevzusuna geldi öyle böyle derken kız bizim çalıştığımız iş yerinin sadece bir üst kattında çalışıyor çıktı :) ayrıca gördü beni kaç defa bu çocuğu nerden tanıyorum dediğini söyledi felan muhabbetler oldu siz böyle bir durumla karşılaşsaydınız gelip giderken ne hissederdiniz? ne düşünürdünüz bi ihtimal aşk olur mu? :)

Güncellemeler:
kızı tanımıyordum yüzünü bile hatırlamıyordum ve gelip giderken görüyordum sadece :) ama onun o kişi olduğunu bilmiyordum :)

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• aşk tesadüfleri sever... link bu şarkı benden sana gelsin :)

0|0
    0|0
  • aynı cevrede oldugunz icin ortak arkadaslardan kenarda cıkmıstır sen de eklemıssndr. cok da enteresan bi tesaduf degil yani

0|0
    0|0
  • kader bu kader =) siz yakında evlenirsiniz de =)

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever :)

0|0
    0|0
  • bunları kıza da anlatmanı tavsiye edeirm hoşuna gider.

0|0
    0|0
  • aşk tesadüfleri sever

0|1
    0|1
  • hayırlısı olsun :D

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun b,ir ömür boyu ask dilerim :D eyy facebook sen nelere kadirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sakın tılsımı bozma... taktik falan da düşünme..akışına bırak

filmlerdeki gibi bir aşk hikayesi bekliyor sanırım sizleri..

3|0
    0|0
  • Ben de kendi şehrimizden birini ekledim, kız aynı sokakta birkaç ev ötemizde çıktı. Face'de konuşuyor, mahalle muhabbeti falan yapıyoruz ama dışarda rastgeldiğimizde görmezden geliyoruz birbirimizi. :)

0|0
    0|0
  • ismail yk'dan facebook şarkısını sana ve sevgiline armağan ediyorum.

kızlar aşk tesadüfleri sever yazmışsınız ama allasen hangi aklıbaşında kız tanımadığı birini fb'de arkadaşlığa kabul eder.

normal olanı abaza galiba bu deyip engeli basmak.

0|1
    0|0
  • Facebooktan beğendiğim kızları eklemek gibi bir huyum yok.Dolayısıyla böyle bir durumla karşılaşma imkanım da yok.Sanırım gerçek aşkı hiçbir zaman bulamayacağım.Çok bedbahtım

0|0
    0|0
  • gerçekten yüzünün çok hoş olduğunu söylemek için mi eklemiştin : )

0|0
    0|0
  • tesadüf diye bir şey yoktur .. vardır bunda da bir hayır

0|0
    0|0
  • Bir üst katındaki kızı facebookla buluyorsun. Facebook olmasa konuşmanız kısmet olmayacakmış. Kahve icmeye davet edecek kadar yakınsın. biraz daha zorlamalisin kendini. Duygularını bilmiyoruz ama belki sana karsı hisleri vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...