Erkeklerin kadınlarda en çok baktığı yer kalçalar, Kadınların erkeklerde en çok baktığı yer karın doğru mu?

Evet men's healt dergisinin yorumu böyle.Sizce bu durum doğru mu fiziksel açıdan erkek kadının,kadın erkeğin neresine bakar ?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Değil.Ben en çok gözlere ve kalçalara bakarım...

0|0
    0|0
    • eyvallah adamım

• tii kardeş nasıl bilmessin :D biz sizin gibi karşımızdakini tren hissettirecek kıvamda bakmıyoruz şöyle bir süzüyoruz o kadar!

• dişikedi kardeşim ben hiçkimsenin yüzüne doğru düzgün bakmam,rahatsız etmem,abaza mıyım ben ayıp ediyorsun çok mu tanıyorsun beni

Kızlar Ne Diyor 8

• şöyle düzeltelim göbek tom amca kıvamındaysa ister istemez orası dikkat çeker iyyyk diye baktıgımız gibi kafayı ceviririz ilk ve son yer olarak süzme turumuz noktalanmış olur.. ama omuzlar, bel, boy orantılı ise ya POPO ya bakılır yada GÖZLERE.. tanıdıgım dişiler arasında ellere bakan da var

0|0
    0|0
    • Aynen öyle öküz gibi bakmıyoruz ondan anlaşılmıyor :))

• sporcu olduğum için sıkı.Ama en güzel kısım bacaklarım yani bir yakınım bacakların kız bacağından bile güzel derdi :D Tabi ben sert adam olduğum için doğru konuş lan ikik derdim :D

• adamda popo olacak içe kaçık popoları sevmiyor tahta gibi :D ki ben bu ara kendime bile aynada bakmıyor bırak erkeğe bakmasını

0|0
    0|0
    • :D:D abla bundan sonra senin yüzünden po pomu kollayacağım.

• kolla el atabilirim güzel popolara el atarım kız arkadaşlarımda bile sinir oluyor alışkanlık yaptı :D sinir etmeyi seviyorum

• evet benimde bir kız arkadaşım yol ortasında yapmıştı mağazanın önünde :D

• gözleri ve yanaklarıyla gözleri arasında kalan kısım ...

0|0
    0|0
  • geniş omuzlar:P

0|0
    0|0
  • Omuz genişliği yaa bambaşka birşey benim gözümde..

1|0
    0|0
  • burun diş ve omuz

0|0
    0|0
  • ben ilk yüzüne bakarım sonra giyim tarzına ve davranışlarına ilk dikkatimi bunlar çeker.

1|0
    0|0
    • iyi kesin bana hasta olurdun.

• güvendiğinin farkındayım o yüzden güvenme diyorum en azından bna karşı ;)

• çok mu güzelsin bebişim

• en cok kalcaya bakar erkekler ama kalcasız bı kızım ne sanssa .. :d benı de seven cıkar mı acaba dıyorum ama sonra kalca ıle sevılceksem kalsın ya hay bu askın kımyasına dıyorum

0|0
    0|0
    • kişiden kişiye değişir ben rastlandı bile olsa yol ortasında bakınca,gözümü takılınca kendimden nefret ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• kalcasina asla bakmam (: muhatapim herhalde kalcasi olmicak ya

ben yüzüne fizigine dislerine gözlerine boyuna huyuna (:

0|0
    0|0
  • kardeş kadınlarda kalçaya bakar.

0|0
    0|0
  • Doğru değil:D Kadınlarda kalçalara bakar :D En azından %90 ' lık kısmı böyle :D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...