Özel günler hakkındaki düşünceleriniz nedir?

sevgili arkadaşlar özen günler hakkındaki düşünceleriniz nedir...

yılbaşı

sevgililer günü

anne - baba günü

şu günü bu günü...

bunların altında yatan şeyler nelerdir sizce...

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Asla unutulmamalı,hep hatırlanmalı.

Her zaman hediye alınmalı ama bu hediyeler maddi değeri değil manevi değeri yüksek olan şeyle r olmalı...

Mesela benim annem çiçekleri çok sever anneler gününde ona alınabilecek en güzel şey bir saksı içinde menekşedir...Kaç paradır bu en fazla 10 tl saksısıyla birlikte,peki annemin yüzündeki gülüş,çiçeklere baktıkça beni ve mutluluğunu hatırlaması?O kaç paradır,para ile ölçülebilir mi?

Mesela doğum günü,ne gerek var pahalı şeyler almaya göz boyamaya..Neyi sever bu insan,neye ihtiyacı var?Belki de bir öpücük,bir kucaklaşma,bir hatırlanmak onu pahalı arabalardan,pırlanta yüzüklerden daha çok mutlu edecek...

Kısaca bu günler olmalı ve herkeste hatırlamalı,çünkü hatırlanmak kadar hatırlamak da güzeldir...

0|1
    0|0
    • e hergün hatırlasan veya haftada bir hatırlasan daha iyi olmaz mı sence...neden yılda bir gün sadece...artı altında yatan amacı sordum...

• Her gün hatırlansa değer kalmaz,başkalarının amaçları beni alakadar etmiyor...Benim amacım bu.

• bak soluorm bayan olarak hıc hoslanmıorm o gunlerden

0|1
    0|0
  • özel günlerin hiç bi anlamı yok

0|1
    0|0
  • Gereksiz olduğunu düşünüyorum,sanki zorunlulukmuş gibi hisasettirilmesi.. :/

0|1
    0|0
    • bu günlerin insanlığa aşılanmasının altındaki sebep nedir sence...

• üzerine basmışsın :) ekonomik nedenler...güzel bir pazar oluşturmuşlar insanları kekliyorlar işte...

• aynen öyle :/

• o günlerde hep cicek alınmalıdır :(

0|1
    0|0
    • neden peki ?

• kadınsa çiçek bekler alırsa beklentisi karşılanır mutlu olur yarın bir gün işiniz düştügünde yardımcı olma oranı yükselir anne veya eş için söylüyorum...

• neden sadece yılda bir gün olsun ki eş veya anne veya herhangi biri yılda birgün hatırlanmaktansa hergün hatırlanması daha iyi olmazmı...şahsen beni yılda bir defa hatırlayacaksa hiç hatırlamasınlar daha iyi

Erkekler Ne Diyor 4

• ılk zamanlar ok . sonradan sıkıntılı oluyor

0|1
    0|0
  • hazzetmem hiç birinden ama görevlerimizi yapıyoruz. kendi doğumgünümü bile sevmem ben la. manasız işler

0|1
    0|0
  • yılbaşı hariç diğerlerine sıcak bakanlardanım.

0|1
    0|0
    • anne baba veya sevgili özellikle bir günde mi hatırlanmalı yani...

• yani doğal olarak bu günler lüzumsuz birilerinin cebini doldurma için kurgulanmış şeyler değil mi...

• sevgililer günü kutlayan kızı samimi bulmuyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...