Beşiktaş takımının menemen yemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

beşiktaş takımının menemen yemesi hakkında ne düşünüyorsunuz ? türk filmi tadında bir dram mı yapıyorlar ?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• afıet olsn kardes takım be:P

0|0
    0|0
  • menemen çogzel bişe ama ekinoks:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Halkın takımıysak,Feda diyorsak bırakın da ıstakoz yerine menemen yesinler

0|0
    0|0
  • Q7 beselemeye devam ederlerse kuru ekmek bile yerler Q7 ıstakoz yiyor bunlar menemen

1|0
    0|0
    • q7 ye neden taktını z ya? Ben seviyorum elemanı. Oynatmıyolar oynamak istiyor :/ Madem ödüyolar parasını oynatsınlar:/ Not gsliyim

• Q7 değiş problem feda deyip herşeyden kısan yönetim 3 5 bakmadan yollamsı gerekiyordu onu gören oyuncu bu takımda oynamaz iyi yada kötü bir şekilde halletmeleri lazım beşiktaşın bayan basketbol takımının halini bilen bilir altyapı takımıyla oynuyorlar keza voleybol takımları desen öyle sadece futbol takımı değil beşiktaş

• Takım ruhu

Kolej havası yaratmaya çalıyor olabilirler :)

0|0
    0|0
  • menemen yenmezmı aga ne var bunda gel bi ara karsılık yiyelim hatta şöyle üstüne kasarda atarız ne diyosun

0|0
    0|0
  • Hangi takımlısınız?Ne alakası var bunun dramla?Menemen dünyanın en güzel yemeklerinden biridir çoğu kişi için vazgeçilmezdir

0|0
    0|0
  • sanki gece bara gittiler ha. yesinler ne var. adamlar tesiste kalmışlar. aç mı yatsınlar.

0|0
    0|0
  • yanınada patlat sogan canım çekti bak.

0|0
    0|0
  • Bunun altından bile bir sorun çıkartanlara acıyorum

0|1
    0|0
  • yanlış yapmışlar tarhana çorbası içeceklerdi yanında soğan off

0|0
    0|0
  • Sonuçta onlarda insanlar ve istedikleri şeyi yerler diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ne alaka ya canı cekmiş yemişler :) abartcak ne var bunda

0|0
    0|0
  • bende menemen yiyiom bana bişey olmuyor o.0

0|0
    0|0
  • Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu diyorum gardaş :)

0|0
    0|0
  • göz boyama.Kimsenin ne yeyip ne ıçtığı beni ilgilendirmez sonuçta ben daha iyisini yiyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...