Hatalarınızı, pişmanlıklarınızı unutmada başarılı mısınız? Kendinizle barışık mısınız?

Hatasız kul olmaz

Bunun bilincinde olarak kendinizle barışık mısınız ?

• Kendime bazen çok kızarım
    31% (4)75% (3)41% (7)Oy Ver
  • Evet mükemmel insan yok
    31% (4)25% (1)29% (5)Oy Ver
  • Kendimle barışığım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hatalarımdan ders alırım
    31% (4)0% (0)24% (4)Oy Ver
  • Hayata olumlu bakıyorum
    7% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman barışığımdır hataların ders almak için olduğunu düşünürüm:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Eğer ki pişmanlıkları ve hatalarımızı unutursak, aynı hataya düşmeye mahkum oluruz. Unutmam hatalarımı, pişmanlıklarımı kolay kolay ama bu demek değildir ki depresyondayım, hayır. Hamd olsun mutluyum da, huzurluyum da...

0|1
    0|0
  • bu cümlenin bilincindeyim ancak çok hata yaptığım çok da pişman olduğum zamanlar oluyor

1|3
    0|0
  • Hatalarımdan ders alamam. Birazcık balık olduğum için hoşuma gitmeyen şeyleri bir süre sonra unuturum.

0|1
    0|0
  • Bazen kendime kızıyorum,bazen boş ver diyorum...Bazen ders alıyorum bazen aynı hataları tekrarlayıp duruyorum.

0|1
    0|0
  • hatalardan ders almak en önemlisi.

0|1
    0|0
  • Genelde tam uyumaya çalışırken birden bazıları aklıma gelir tüm moralimi bozar ah salak kafam falan derim ama sonuçta geçmişte kalmıştır önüme bakmaktan başka çarem yook :D

0|1
    0|0
  • kendimle dış görünüş olarak barışık değilim.ama onun dışında karakterimi seviyorum.hatalarımdan ders alıp kısa zamanda yeni yolumu çizerim

0|1
    0|0
  • Kendime bazen çok kızarım

0|1
    0|0
  • D şıkkı diyorum.

0|1
    0|0
  • Hatalarımla varım her kayıp bir kazançtır aslında..

0|1
    0|0
  • çok zor unuturum kendimle kavgalıyımdır çoğu zaman

0|1
    0|0
  • pişman olmam kendimi hep haklı bulurum bir süre sonra da buna ciddi ciddi inanırım

0|1
    0|0
  • Pişmanlıklarımı beynimden kazırım unutmaya programlarım.Unuturumda sonra.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hata olduğunu bildiğim halde yaptığım çok şey oldu. Denk gelse yine yaparım heralde. Ah vah etmenin lüzumu yok...

0|1
    0|0
  • kendimle elbette barışığımdır. öyle bir öz güven im var ki şımarmamak için kendimi kasarım:D

hatalar bilinçli şekilde yapılmaz . ama her hatadan ders çıkarılmalıdır..

0|1
    0|0
Yükleniyor...