Başkasıyla konuşuyomuş ama seni seviyorum falan dedi pişmanmış. Ne yapmalıyım sizce?

4. yılımıza gircekken ayrıldık abuk subuk bir şeyden tam 72 gün oldu sebepsiz yere mesaj attım oda benim atmamı bekler gibi aradı hemen hasta olduğumu söyleyince ilgilendi falan. Sonra arkadaşımın facesinden eklemiştim (ben face kullanmıyorum) sen kimsin falan dedi hiç lafı dolandırmadan söyledim seni merak ettiğim için ekledim dedim ilk sustuk sonra nasıl oldun falan dedi bunların sorumlusu benim hakkını helal et dedi muhabbet ilerleyincede beni sevdiğini hiç aklından çıkmadığımı falan söyledi.. başkasıyla konuşuyomuş ama seni seviyorum falan dedi pişmanmış. bugün ayrılcak büyük ihtimalle beni arıycak ne yapmalıyım ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmelisiniz artık. 4 sene az degil

0|0
    0|0
    • Öyledee.. Abuk subuk bişeyden terketti aradan 72 gün geçti siniri geçmiş hayatına başka biri girmiş ama hala beni sevdiğini söylüyor. Önemli olan kalbimdeki diyor.

• Verir dimi

• :(

Erkekler Ne Diyor 6

• 4 yıl devam et, ilişki monotonlaşınca ayrıl, git 3 ay başka hatun bul, takıl sonra devam et.

En iyisi sende başkasıyla görüş, bakalım o nası bi tepki vercek ;)

0|0
    0|0
    • Ben onun yaptığını yaparsam benim ondan ne farkım kalır ? Haklıyken haksız durumuna düşmem ben özür kimseden dilemedim şuana kadar o duruma düşürmem kendimi, en azından sen yaptın diyip eziyorum onu ne desen haklısın diyerek daha küçülüyo :))

• O zaman konumuza dönelim,

En iyisi git sende bi başkasıyla görüş..

• Onun yaptığıyla aynı olur.

• Hiç bi zaman o kadar uzun bi ilişkim olmadı :) O kadar uzun olsa heralde artık evlenirdik 3. yıldan sonra :) ve abuk sabuk bi nedenden kavga edip o kadar ayrı kaldıysanız o sevgi bitmiş demektir :)

0|0
    0|0
    • Biz hep ayrılıp barıştık, gene ayrıldık işte.

• Oha burdan mı yazıyorsun ? :D:D

• Anlamadım lan :D Ne demek istedin :D

• hemen ilişkiye başlama

yavaş yavaş de

kabul etmeyip kaçarsa anla ki zaten gidiciymiş

1|0
    0|0
  • hiçdüşünme sevıyorsan kabul et ama bıraz burnu sürtsün bi daha böyle bi şey yapmasın tekrar bı tıkıntı daha yasamayın kolay değil mutluluğu yakalmak affet sende bi şey olmaz sevıyokı gelmış pişman olmuşş

0|0
    0|0
    • Tam affetcektim başkasıyla çıktım dedi :@

• Benim ilkimdi o, 2. biri lafı midemi bulandırıyor... İstesem çook kişiyi ayarlarım dünyada bir tek o yok, sevgime ihanet edemem. Başkasını hayatıma alırsam onun yaptığıyla aynı olcak, are you understand ?

• senınle özelden konuşalımmmı aynısını bende yasadım çünkü anlatacağım bazı özel seyler var

• sakin ve soğukkanlı ol

0|0
    0|0
    • Öyleyim yüz vermiyorum o pişmanlığını belli ediyor. Açıklamalar falan yapıyor.

• ynisini bulun ikinizde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimkide beni terketti sonra başka bir kız olduğunu öğrendim 3 senelik ilişki bir ay sonra başka birini almış hayatına arayıp küfür etmek istiyorum.

0|0
    0|0
    • Mesaj at mesela adı aliyse ali yaz gönder emin ol merak ettiği için arııyor. Sonrada konuş.

• tamam ararsa yap dedin :)

• " Mesaj at mesela adı aliyse ali yaz gönder emin ol merak ettiği için arııyor. Sonrada konuş. " dedim.

Yükleniyor...