Sevgiliniz sizi aramazsa kaç gün sonra ararsınız?

sevgilinizle aranız açıldı ve kendinizi haklı buuyorsunuz erkek olarak sevgiliniz ssizi aramassa siz kaç gün sonra ararsınız

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Haklı olsam da haksız olsam da anında ararım sevgilimi ben aramasam da o arar anında ya da kısa bir süre içinde gerçekleşir bu eylem, saatlerce, günlerce aramayarak karşısındaki kişinin aramasını beklemesi insanın saçma ve çocukça bence. Seven kişi haklıda olsa haksız da olsa karşısındaki kişi üzülmesin diye gerekeni yapar derhal :)

2|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum bizde öyleyiz.hatalıda olsa karşı taraf veya diğeri ararız.NOrmal konuşuruz çünkü merak ederiz birbirimizi.Konuşmaya başlyınca konu küs olduğumuz yere gelir konuşur bi noktada anlaşırız.O aramaz ben aramazsam konu daha da uzar ve ikili soğumaya başlar.Sorunu uzatmadan kısa zamanda çözüm bulmak lazım

• Kesinlikle insanların gururlu olduklarını sanıp bazı eylemleri gerçekleştirmeyerek ilişkilerini ne kadar çok yıprattıklarının farkına varmamaları çok üzücü. Yol yakınken yanlış anlaşılmaları gidermek varken ve iki sevgili arasındaki bağı ne diye gereksiz yere üzüntü, mutsuzluk yaşamak ve yaşatmak.

• cok dogru düsünüyorsun keske herkes senin gibi olsa

Erkekler Ne Diyor 22

• Erkekler daha yufka yüreklidir. kız onu aramazsa 1-2 gün icersinde en fazla 1 hafta icinde arar.

Gercekten seviyorsa tabi.

0|0
    0|0
    • bence erkekler daha kati kizlar bir gün bile duramiyor

• Son cümlemi okuman lazım." Gercekten seviyorsa"

• Ona geri dönmemek ona ceza vermek için en iyi yol değildir bana göre. Sevgilim ise onu seviyorum demektir. Seviyosam anlayışlı biridir demektir. Kavgadan hemen sonra muzur mesajlar atar arayı yumuşatmaya çalışırım. Kesinlikle bir özür ile bana cevap verir. Diyelim ki özür ile bana cevap vermedi. O zaman durum değerlendirmesi yapmamız gerektiğini söyler yaptığı hatayı anlatmaya çalışırım. Anlarsa ne ala anlamazsa demek ki düşündüğüm kadar anlayışlı biri değilmiş. Onu daha iyi tanımaya çalışmalıyım diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Bu bi çok faktore bağlı tek bişiyle sınırlayamayız.Çok seviyorsa eğer kız arkadaşını eğer bütün suç kızda dahi olsa barışmak için elinden geleni yapar.Bazıları da durumları çok iyidir aldatmaya meyilli erkeklerdir "Bir tek sen mi kaldın dünyada" deyip başka kızlara yönelir.

0|1
    0|0
  • işin içinde aldatmak falan yoksa zaten ayrı kalmam için... ama kafasını şişirim :)

eğer işin içinde aldatma varsa zaten direk biter...

0|0
    0|0
  • gerçekten haklıysam onu benim haklı olduğuma ikna etmek ve gereksiz bir küslüğe gerek olmadığını söylemek için ben birkaç girişimde bulunurum,ana verdiğim değeri anlatmaya ve beni anlaması gerektiğini aslında onu üzmek gibi bir niyetim olmadığını bilmesini sağlamaya çalışırım ama çok ta inatçı davranırsa herşeyi kendiliğinden yorumlaması ve anlamaya çalışması için onu belli bir süre rahat bırakma yolunada giderim..

0|0
    0|0
  • Hiç aramam.

0|0
    0|0
  • her iki tarafında dayanacağı maksimum süre 3 GÜN dür

0|0
    0|0
  • Haklı olduğumu düşünüyorsam kesinlikle aramam onun benden özür dilemesini beklerim baktım hala aramıyor önümüzdeki maçlara bakacaz artık :D

0|0
    0|0
  • her gün ararım uzun süre cevap vermezse bende aramam

0|0
    0|0
  • Onun aramasına fırsat vermeden ben ararım , niye aramasını bekliyecekmişim, onu istiyorsam ararım

0|0
    0|0
  • Haksızsam da aramam.

0|0
    0|0
  • heralde hiç aramam

0|0
    0|0
  • eyer ben haklıysam aramam kendisi hatasını anlayıp arar zaten

0|0
    0|0
  • hiç aramam :D ben haklıyken onun araması lazım. ezik miyim lan ben :D

0|0
    0|0
  • :) herzaman ki gibi büyüklük bende kalsın 1 saat sonra ararım :D

0|0
    0|0
  • 8 yatır bunu..

0|0
    0|0
  • eğer ben haklı isem onun aramasını beklerım bn aramam ama kesınlıkle ben haklıysam

0|0
    0|0
  • Bi gün sora diğer kıza onu arattırıp ilişkimin heycana bağlı bittiğini söyletebilirim.

0|0
    0|0
  • Ben bir kaç dakika sonra ararım. En geç o gün içinde ararım yine. Ne yapayım, dayanamıyorum onsuzluğa. Haklıysam bile, her zaman nişanlım haklıdır.

0|0
    0|0
  • en az 10 gün beklerim aramam

0|0
    0|0
  • çok inatçıyımdır aramam

0|0
    0|0
  • bir yıl sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkek olsam burnu sürtene kadar aramam , meletirim ...

0|0
    0|0
  • eskiden 1 an bile beklemeden arardım onu kaybetmekden korkardım ( ama zaten ben onu hiç kazanmamış ve sevmemişim sevsem yaptıklarımı yapmazdım)

şimdi sevdiğimi düşündüğüm insana aylar geçsede aramıyorum onun dönmesini bekliyorum olması gerekende bu

0|0
    0|0
  • Arkadaslar bende birsey sorucagim.3gun once erkek arkadasim olmuyor artik bana huzur vermiyorsun yanliz kalmak istiyorum iliski istemiyorum seni seviyorum ama uyusmuyoruz iste dedi. Giderken konusmayacakmiyiz hic dedim. Konusuruz tabiiki dedi. Ama 3gjn gecti ne bir mesaj ne baska bir sey. Bende gururumdan aramayacagim diye kendime soz verdim. Sizce ne kadar daha beklemeliyim.

0|0
    0|0
  • Bu sitenin erkeklerine allah sabir versin:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...