Erkeklerin evlilikten kaçma sebepleri neler?

Bir erkeğe evlilik dendiği zaman neden kaçar, evlilik hakkında ne düşünürler?

Güncellemeler:
Peki erkek arkadaşımın ailesi küçük yaşta boşanmışlar onla alakalı olabilir mi bu evlilikten kaçması?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Hergün makarna mı yenir felsefesine sahip olmak

2-Kızlar gibi "mutlu bi yuvam,çocuğum olsun" gibi duygusal fikirleri yok

3-Sorumlulukların çok artması (Ev geçindirme derdine düşmek)

4-Kızların eskiye nazaran çok daha serbest yaşaması

5-Bazı erkekler mükemmeliyetçidir.Tam istediği kadın olmadıkça evliliği düşünmez

6-P*rno filmlerin bir tık ötede olması

Bu maddeleri artırabiliriz.Şu an aklıma gelenler bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Evlilik demek masraf demek öncelikle, ardından karşılarındaki kız evlenilme kriterlerini karşılamıyordur ciddi düşünmüyordur emin değildir karşısındaki kızdan o yüzden evlilikten kaçıyordur ya da öyle görünüyordur.

1|1
    0|0
  • 10 erkekten 1 isi sana denk gelmiş sanırım. o da evlilikten kacıyor

0|0
    0|0
  • sanildiginin aksine erkek evlilikten yada tek eslilikten degil de evliligin getirdigi sorumluluktan kacar o zamana kadar baba ocaginda al gulum ver gulum yasayan erkek birden omuzlarina binecek olan aile kurma ve maddi sorumluluk altina girmekten kacar

0|0
    0|0
  • Kadin dirdiri

Bitmek bilmeyen neredesin neredeydin neden gec kaldin gibi sorgular

kaynan (ki en onemlisi )

evlendigin kadin vasat hatta altinda olmadina ragmen kendini prenses sanmasi ayrica evlendikten sonra kadinin kendini salmasi

hergece basinin agirmasi vs vs listeyi cooook daha fazla uzatabilirim

0|0
    0|0
  • bazı erkekler sexi yasallaştıran bir müessese gibi görür evliliği ve yasal olan pek cazip gelmez onlara...ve dörtnala kaçarlar..

bence evlilik;birbirini sevdiğine inanan insanların hayatlarını resmi bir bağla birleştirme ihtiyacı duyması sonucu verdikleri karardır,toplumun temel taşıdır,çekirdek yapıyı oulşturur..

ben evlenirim yani seversem. :)

0|0
    0|0
  • neden olucak aslında kadınların dırdırından kaçarlar.ben evliyim mesela ama 10 gündür konuşmuyorum eşimle. herkes tabi ki aynı olmaz ama çoğunluğu bundan ve evliliğin sorumluluklarından kaçar.

0|0
    0|0
  • bi erkegin seni her canı çektiğinde düdükleme hakkına sahip olması seni ürkütüyorsa,Oda seni sürekli düdüklemeye mecbur kalmaktan dolayı kaçabilir..

0|0
    1|0
  • o kaçanların hepsi kazanovo ciddi dusunene evlenır sonucta ama erkekelrın cogu kaçar amaç takılmaktır bu yuzden dıkkat olun

0|0
    0|0
  • Valla sizlerin yüznden oluyor oranız buraniz ayrı oynayinca korkuyor insan acaba evlenincede boyle seyler gelirmi basımıza diye;)

0|0
    0|0
    • siz o tarz kızlara denk gelmişssiniz demekki.Herkesin korkusu farklı anlaşılan

• Bak mesela sen soruyu sorarken genelleme sormussun bende ona göre genelleme cevap verdim kusura bakma herkez icin geçerli degil tabiki

• kim erkekler mi kaçıyor. ben bugüne kadar evlenmek için kız bulamadım. görüştüklerim çıkmak gezmek tozmak istiyor. devir tersine dönmüş. şimdide kızlar evlenmek istemiyor.

0|0
    0|0
  • link Bir hata adamı bitirir.. Finito..

0|0
    0|0
  • sorumluluktan kaçma olabilir

0|0
    0|0
  • anlık yasamak ısteyen erkekler evlılıkten kacarlar.

0|0
    0|0
  • paraaaaaaa

0|0
    0|0
  • evlilik özgürlükleri yarıya indirip sorumlulukları iki katına çıkarmaktır.

0|0
    0|0
  • ozgurlukleının elınden alınması bu en anlamlı cevp

0|0
    0|0
  • kadınalra katlanmak zor özelikle aynı evde dip dibe

0|0
    0|0
    • ee neden sevgili oluyorsunuz

• sevgili olursun anlaşamadınmı sıkıldınmı bırakırsın ama evlilikte bağlaycı yapılar çok nikahtan çıkarmak başka hele çocuk varsa :)

sevgili iken seni bırakıyorum demek başka

• Bekarlık sultanlıktır tek başına yaşamak varken neden başkasıyla yaşasın

0|0
    0|0
  • evlilik adamı boğar herkes istemez

0|0
    0|0
  • para yoktur yada sorumluluk korkusu

0|0
    0|0
  • evlilik saçma, o nedenle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nerde kacıyorlar hayatıma ıkı kısı gırdı bırı evlenmıyorum dıye cıldırdı dıerıde 3. ayda evlılık bende evlılık hayatını sevmıorm sansıma

1|0
    0|0
    • benim sevgilimle bu yüzden ayrıldık ya benden yaşça büyük ben evlenmeyi düşünüyordum o düşünüyordu

• nedeni peki ben olabilir miyim istememesinin

• ekonomık sebepler olablır sen olcanı zannetmıorm sen veya baskası fark etmez bazı erkekler evlılıge uzaktır ıstemez gerer sıkar evlılık muabbetı

• Sorumluluktan kaçmaktır , korkmaktır , yapamayacağını düşündüğü içindir ..

0|0
    0|0
    • peki ben çok mu aptalım onla evlilik planları kurup bu kadar üzüldüğüm için

• Bak balım biz Türk kızları ta küçüklükten beri çeyiz lafı altında gizliden gizliye şartlandırılıyoruz evlilik için ama inan yaşın henüz çok küçük evlilik için .Eğer kaçıyorsa arkadaşın sende çek kendini biraz , bırak karar versin ne istediğine .Belki hazır değildir parası pulu yoktur , güvencesi bir işi yoktur , evi barkı destek çıkacak ailesi yoktur ...

• zaten ayrıyız şu an para bakımından falan gayet rahat

• Bence erkekler evlilikten kaçmıyo,kendisini ve eşini rahat bi ortamda geçindirmek itedii için uygun bir zamanı bekliyor.Çünkü bayan çevresindeki arkadaşlarının evlendiğini görünce onlara özenip hemen evlenmek istiyor.Ama erkek uygun zamanı kolluyor hem maddi hemde manevi anlamda

0|0
    0|0
    • ben ciddi anlamda sordum niyetin ne benle evlenip yuva kurmak mı zaman geçirmek mi diye evlenmeyi istemiyorum dedi :(

• ileriki planında dahi evlenmek yoksa niyeti belli

• eğer evlenmek istemiyorsa evlenmeyi düşündüğü kişi sen değilsin demek.

0|0
    0|0
  • karı dırdırı:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...