Fenerbahçe'nin yeni transferi Simon Kjaer hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe'nin yeni transferi Simon Kjaer hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Fenerbahçe'nin yeni transferi Simon Kjaer hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kaleye 1 transfer
    Defans sorunu çözüldü.
    Gökhan Kjaer Alves Caner
    Mehmet Topal, Alper Potuk, Diego
    Nani Fernandao Stoch

Gidenler + gitmesi gerekenler (karışık yazdım bazıları zaten başka takıma transfer oldu kuyt gibi) = Volkan, Emre, Selçuk, Emenike, Webo, Kuyt, Krasic, Topuz, Kadlec, Egemen, Bekir.

Orta sahaya 1-2 transfer lazım. Salih'i aslında geri alsalar çok iyi olur böylelikle Diego yerine Alper geçer çok daha sağlam bir kadro olur bence. Fakat 1 kaleci şart bu takıma Mert gidici gibi duruyor Volkan ile olmaz bu iş.

0|0
    0|0
    • Volkanı Tarrenao istemiyor zaten. Orta sahaya nani ve stoch geliyor. ( Şener'i de sağ kanat kullanabilir ) Açıkcası Perreira ve Tarrenao çok karışık işler döndürüyorlar

• Evet o mevzuyu biliyorum Volkan isyan etti hatta. Perreira uzun vaadeli olarak iyi bir hoca bence. 11 tane hazırlık maçı istemiş yabancı ve yerli takımlar olmak üzere ve hücum futbolu oynatacakmış. Ama ilk senesi olduğundan işi zor.
      Çünkü hoca lige yabancı farklı bir ülke dil öğrenecek vs. kafadan 1 sene gitti.
      Nani, Kjaer ve bir kaç transfer daha yapılacak bunlarda Türkçe öğrenecekler bide lige yabancılar.
      Hoca yeni kadro oluşturmaya çalışacak kafasında ki ilk 11 i belirlicek ondan sonra bu 11 i oturtacak filan bu çok uzun zaman alabilir. Umarım takım uyum sağlar çünkü ilk 11 de 4-5 değişiklik olacağı kesin 1 kale, 1 defans, 1 forvet 2 orta saha kanat.

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi olmus ne diyim

0|0
    0|0
  • Stoper mevkisi yerine emenike'nin oynadığı forvet hattına transfer yapsaydik daha iyi olacaktı

0|0
    0|0
    • Egemen istikrarını kaybetti. Alves'in yanına bıçkın bir stoper şarttı. Ki seneye bir çok kulvarda ilerlemek düşünülüyorsa

• Fernandao alındı, Nani ile görüşülüyor haberleri var bide Stoch'ta dönüyor diye biliyorum.

• renk katsin diye almislar

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yani klasik diyelim çok aman amanda değil vasatta değil orta halli bir transfer ama 26 yaşında genç bir oyuncu bu sevindirici olsa gerek FB de değişim olacaksa bu gerekli zaten.

0|0
    0|1
  • Bu adamı izlediğim kadarıyla stoper mevkisinde yanında alves olmadan zorlanabilecek bir oyuncuya benziyor. Defansif olarak gayet iyi bir oyuncu ligimiz için ancak golcü ya da üst düzey fizikli bir oyuncu değil. Bence daha iyi alternatifler bulunabilirdi. Yine de hayırlı uğurlu olsun.

0|0
    0|0
  • Oynamadan bilemeyiz iyi bir oyuncu.. Ben geçen yıl millet Ribas geldi diye coşarken bu adam hiç iş yapmaz doğru düzgün kadroya bile giremez dedim sezon başında bu adam da öyle çıkacak gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Gerçekten yerinde bir transfer olmuş

0|0
    0|0
  • müthiş oldu, davullu zurnalı kutladık

0|0
    0|0
  • Iyi transfer. Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...