Galatasaray'a hangi mevkiye ve hangi oyuncular gelmeli?

Galatasaraya hangi oyuncular yararlı olur benim fikrim hakan çalhanoğlu

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kulüp içinde huzursuzluk çıkaran melo yerine boateng alınmalı kimse Galatasaraydan büyük değildir ne bu havalar! Her ne kadar çok sevsemde hatta en sevdiğim futbolcu olmasına rağmen Selçuk Inan'ın artık eski etkisini kaybetmiş olması nedeniyle yedeğe çekilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu mevkide teknik kapasitesi aşırı yüksek olan Emre Çolak tercih edilebileceği gibi 4-4-2 ye dönülüp direk Burak'ın yanına iyi bir forvet alınabilir. Benim forvet transferinde tercihim Huntelaar olurdu. Burak - Huntelaar ikilisi çok can yakar. Şöyle bir 11 hoşuma gider Muslera - Telles, Chedjou, Semih, Transfer (gundemdemi isimleri bilmiyorum) - Boateng - Amrabat, Sneijder, Yasin - Burak, Huntelaar. Ayrıca Aatif transferi düşünülüyor çok saçma buluyorum Amrabatın yeteneklerini herkes biliyor ve Malagada yeteri kadar süre aldığında be kadar etkili olduğunu herkese gösterdi mükemmel bir sezon geçirdi. Ayrıca kendisinin fanatik Galatasaraylı oluşu benim çok sevdiğim bir özelliği. Melo gibi artistlik yapmaz. Benim düşüncelerim bu şekilde. Arkadaşlardan birisi Telles yerine transfer demiş. Telles, Hamza hocayla mükemmel bir performans yakaladı ve daha genç sürekli oynaması durumunda kesinlikle bizim için mükemmel bir oyuncu. Brumaya gelince beklentinin çok altında futbol oynuyor bir anadolu takımına kiralanması mantıklı olur. Sinan Gümüş'ün şans bulamaması da onu kiralamamızı gerektiriyor. Uzun oldu kusura bakma :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İbrahimovic 😏

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sağ bek
    Stoper
    Sağ sol kanatta oynayabilen bir kanat
    Forvet imkanlar el verse Lahm-Hummels-Reus-Lewandovski isterim.

0|0
    0|0
  • En başta acil kan gibi lazım olan yer sol bek.. Alex telles'e güle güle denmeli yerine kendini kanıtlamış birisi gelmeli Telles'in yerine getirip Ferhat öztorun'u koysunlar oraya o bile fark ettirir.. Sonra sağ bek alınmalı ve bir de stoper yani savunma Semih kaya hariç komple değişmeli... Orta sahanın kanatları sıkıntılı iç bölge yani merkez gayet iyi zaten merkez iş yaptı hep... Bir tane de Forvet alınıp Umut'a güle güle denmeli

0|0
    0|0
  • Leverkusen bir satar ya sormayın.. Ben geçen sene Gabbiadini gelsin diyordum ama yönetiminiz bir an vazgeçti sonra Napoli kaptı. Aynı Napoli Pandev ve Dzemailiyi size satmıştı. Sağ bek ve Forvet lazım acil

0|0
    0|0
  • iki tane bek, bir stoper ve bir forvet lazım sağlam olanlarından.

0|0
    0|0
  • Nani shaqiri isteriz necati gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...