Seni tanıyorum diyenler için ne düşünüyorsunuz?

siz bile ne yapacağınızı bilemezken bazen kendinizi tanımıyor gibi hissederken karşınıza geçip sizi tanıdığını ne düşündüğünü bildiğini söyleyen insalardan gıcık olmuyormusunuz ?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu yaşımdayım hala kendime şaşırabiliyorum. Hiçkimse beni tanımıyor, görmek istedikleri noktaları görüyorlar yada ben onların görmesini istediğim kadarını sunuyorum onlara. O yüzden seni tanıyorum diyen herkese gülüyorum sadece.

0|0
    0|0
    • aynısından bendede var acaba kendimi kandırıyorum diye soruyorum bazen

• kandırmıyorsun. bizim istediğimiz kadar tanıyor herkes. iç dünyamız bize aittir.

teşekkür ediyorum en iyi cevap için.

Kızlar Ne Diyor 10

• Gicik olmam ne yapmam gerektigini sorarim hayatimda bir kac kisi var beni benden iyi taniyipta bana yol gösteren !

0|0
    0|0
  • benim ne düşündüğümü bilir arkadaşlarım..

çünki neleri sevip sevmediğimi nere kızacağımı bilirler..

anlarlar beni..

0|0
    0|0
  • Pek inanmıyorum,beni tanıyabileceklerine.Ben bile tamamen tanıyamam çünkü kendimi,garibimdir biraz :) Ama şaşırmıyorum, "tanıyorum" demekle tanımış olmuyorlar çünkü..

0|0
    0|0
  • annem beni çok iyi tanır. o gün ne yemek istediğimi bile tahmin eder yapar yedirir. içimi dışımı sağımı solumu hepsini okuyor süper yetenek :))

0|0
    0|0
  • ben kendimi tanıyamıyorken , karşıma geçip bana tanıdığını bildiğini sarf ederse gülerim baya iyi kafası diye .

0|0
    0|0
  • bazen:)

0|0
    0|0
  • onları pek fazla umursamıyorum

0|0
    0|0
  • Genelde "seni çözemedim" diyenler olur...Tanıyorum diyenlerin en ufak fikri bile yoktur!

0|0
    0|0
  • genelde insanlar hakkında yanılmam.

0|0
    0|1
  • "çok biliyon sen artiz!" diyesim geliyo "he" diyip geçiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben onu çok az insana yaparım.. dediklerimde çıkar.. insanın kendisini bilmesi için başka gözle bakması lazım kendine o da imkansız..

0|0
    0|0
  • her insanın hayatında ''beni gerçekten çok iyi tanıyorsun'' diyebileceği insanlar olmalı bence...kimse kimseyi tam anlamıyla tanıyamaz çünkü buna izin vermeyiz aslında..bizi tanımasını istediğimiz kadarını gösteriririz değer verdiklerimize.derinlere inemez hiç kimse...o yuzden ne düşündüğümüzü değilde bzı durumlarda nasıl davranacağımızı tahmin edecek kadar tanıyor olabilir en iyi tanıyanımız bizi...

0|0
    0|0
  • heee deyip geçiyoruz browski ne yapalım. katılıyorum sana yani bu konuda, güzel bir noktaya değinmişsin. beşledim

0|0
    0|0
  • Beni ailem ve 10 yıldır en yakın arkadşım olan kişi haricinde kimse tanıyorum diyemez ve demiyor da zaten..Öyle diyeni ciddiye almam..

0|0
    0|0
  • ben ne kadar istersem karşımdaki insan beni o kadar tanıyabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...