Kadın ve çocuk taraftarlar?

Bilindiği gibi böyle bi uygulama başlatılmıştı.

Uygulamanın bir hususu şu şekilde;

Seyircisiz müsabakaları, kadınlar ile 2012 yılında oynanacak maçlarda, annelerinin yanlarında olması koşulu ile 01.01.2000 tarihinde ve daha sonra doğmuş çocuklar ücretsiz izleyebilecek.

Ama bu uygulamanın yan etkileri olduğu konuşuldu ''sırf bayan sesi çığlıklar vs gibi durumlar futbolcuları olumsuz etkiledi yada bayanların çığlıkları tahammül edilemezdi ve kadınların gittiği maçları izlemedim'' gibi.

Size göre bu uygulama nasıl ? olumlu mu olumsuz mu ? ve nedenleri nelerdir ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların erkeklerden farklı bir terbiyeye sahip olmadığı ettiği küfürlerden anlaşılıyor zaten.

Sonuçta bu erkekleride kadınlar yetiştirdi büyüttü.

Küfrün ve holiganlığın cinsiyeti yok . Bu anlamda yapılıyorsa bu uygulama olumlu bir sonuç vermediğini açıkca gördük.

Bayan sesi erkek sesine göre biraz daha tiz olduğu için gerçekten çok kötü bir ses çıkıyor maç izlerken tvden. tvnin sesini kısarak izliyorum böyle durumlarda.

Bu anlamdada olumsuz.

Güzellikleri sahada bolca görmekte olumlu tarafı.

Sonuçta kadınlar erkeklerden daha güzel yaratıklar.

Buda olumlu tarafı:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• iyi olay bence devam edilsin uygulamaya.. kadınları ve çocukları stadlara gitmeye özendirmek asıl amaç.. böylece maçlara daha fazla kadın maça gidecek erkekler otokontrol mekanizmasıyla daha az küfür edecek olay çıkartmayacak falan planlanmıştı ama maşallah bizim kızların erkeklerden altta kalacak yanı yok basıyorlar küfrü :) boş stadtansa kadınlar çocuklar olsun..

1|0
    0|0
    • ceza değil taraftar diye bi savunma var ama :)

• oda doğru :/

• ben hep haklıyımdır :p

• Bence izlesinler kadınlar;10-15-20-30 sene ev kadınlığı yapmış;süpürge,çamaşır,bulaşık,yemek,parasal sorun,çocukların sorunu biraz moral onların da hakkı çok mu atarlarsa atsınlar çığlık ben GALATASARAY TRİBÜNÜN önde gelenlerinden olarak oldukça destekliyorum,seyirsiciz maçlarda cinler izleyeceğin analarımız gitsin.

1|0
    0|0
  • Uygulama devam etmeli. O söylenenler tamamen saçmalık bence.

1|0
    0|0
  • hak veriyorum söyleyenlere çok itici.

1|0
    0|0
  • futbolculara da birer tane bunlardan link vermeleri lazım. yazık gariplere

0|0
    0|0
  • taraftarın bel kemiği onlar

1|0
    0|0
  • cinsiyet ayrımcılığı, bence saçma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence gayet güzel bir uygulama çocuklar açısından daha mükemmel bir ortam ezilmeden büzülmeden rahatça izliyorlar maçı .sesin tizliği ise erkeklerin abartması .

0|0
    0|0
  • erkeklerin bedava gidemedikleri için kısknaçlıktan uydurdukları bir şey bu.kendileri kombineye dünyanın parasın veriyorlar çünkü.cezada onların yüzünden oluyor,her zamanki gibi nefislerine hakim olamayarak olay çıkarıyorlar küfürler ediyorlar.tabi istisna olan erkekleri saymıyorum.o yüzden ceza alan erkekler ve kadınların gitmesini istemeyenler aynı kişilerdir.bir aralarda ceza olarak kadınlar gidiyor,bu uygulama kadınları küçük düşürüyor gibisinden söylenti çıkartmışlardı.bence kadınların gitmesi devam edilemeli,onlar varken maça yalnz gidemiyoruz be bari yokken gidelim.

1|0
    0|0
    • bu da bi bakış açısı.

• öyle tabi bir düşünelim kadınların gittiği maçlardamı olaylar çıkıyor erkeklerinkindemi.ya da karışık gidildiğinde olayları kadınlarmı erkeler mi çıkartıyor.bizde futbolu severiz,izleriz.ama bazı erkekler gibi değil.şu an bir kadın ceza olmayan bir maça yalnız gidebiliyor mu?gidemiyorsa neden gidemiyor bu düşünülmeli.

Yükleniyor...