İş bulma konusunda nasılsınız şanslı mısınızdır?

Arkadaşlar iş arama ve bulma konusunda şansınız yaver gidermi veya çok beklediğiniz uzun zamandır işssiz oldunuzmu hiç? işten ayrıldığınız zaman başka bir iş ne zamanda bulursunuz...

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç uzun zaman işsiz kalmadım şükürler olsun.

En fazla 1 hafta.

Ve iş konusunda şanslıyım zaten bir tek o konuda ve ailem konusunda şanslıyım ben sanırım.

Ama, şöyle birşey de var ki iş yerlerinde hiç başımı eğmedim.

Başta ki anlaşmaya sadık kalmayan iş vereni hiç sahibim gibi sanıp her dediğini kabul etmedim.

Pişman da değilim çünkü özel sektör sömürü tezgahı hiç bir zaman evetlerin ardı arkası kesilmez.

0|1
    0|0
    • iyi vallahi ben hala bekiyorum uzun zaman oldu

• Aaaa çok iyi bir yerde aslında sen ara biraz daha iyi işler çıkar bak..

• ben arıyıorum zaten nerelere başvurdum kariyer,yenibiriş,secretcv, işkur

• uzun vadeli çalıştım genel olarak ama sektör şanssızlıklara oldukça gebe..ya tanıdığın vardır yol alırsın ya gerçekten çok kalifiyesindir ki eğer patronun işine gelmezsen, menfaatini okşamazsan gözünün yaşına bakmaz..uzun bir iş arama sürecinden sonra gönlümde yatan işe sahip oldum..olumsuz yanları olsa da,maddi açıdan çok tatmin edici olmasa da şükürler olsun diyebiliyorum.Allah herkese nasip etsin..

0|1
    0|0
  • valla iş bulmakta hiç zorluk çekmem kendi sektörümde deneyimli ve referanslarım güçlü olduğu için.

0|1
    0|0
  • 16 senedir aynı işyerinde olunca, iş aramaya gerek duymuyor insan:)

0|1
    0|0
  • yok ben şansızım... haziranda mezun oldum hala istediğim gibi bir işe giremedim...

0|1
    0|0
    • bende aynıyım sınavlar bitti hala bulamadım ne kadar gidicek böyle geçen yılda böyle oldu ona canım sıkılıyo

• hımm anladm. yaşadığın ilde önemli iş fırsatları konusunda.. ya umarım ikimizinde gönlüne göre bi iş çıkar da hayatımız boyunca mutlu mesut devam ettiririz.. :(

• ben tam sanayinin göbeğindeyim arkadaşım ama bazen pis işler olabiliyo benim istediğim mağaza işleri bundan sonra piste olsa giricem artk yapıcak bir şey yok

Erkekler Ne Diyor 1

• bir çok işte çalıştım güzeli oldu kötüsü oldu ama sanırım hayatımın işini sonuda buldum:)) memuriyet:))

0|1
    0|0
Yükleniyor...