Implant yaptıran var mı?

arkadaşlar aranızda diş implantı yaptıran var mı? var ise memnun mu değil mi bilgi edinmek isterim.bir de implantın kalitesini marksını nasıl öğrenebilirim?2 gün sonra istanbulda özel bir üniversite hastanesinde dişlerimden ameliyat olucam.operasyon sırasında bir dişi kurtramayacaklarını ve implant yapacaklarını söylediler ve çene kemiğim delineceği için çok korkuyorum :( pratikte bunu yaşayan arkadaşlardan bilgi edinmek isterim.

Güncellemeler:
jel torbayla evde yatıyorum arkadaşlar işlemlerin hepsi güzel ve iyi geçti.75 dk sürmüş bana 20 dk gibi geldi :) çenemde ne ağrım var ne sızım başım ağrıyo sadece :) yorumlarınız için teşekkür ederim.

1|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• canın biraz yanıcak tüm alt damağını kesecekler dişçilik okuyorum ve arada implanta yardıma giriyorum özel muayenelerde ancak acıyı operasyon sırasında değil operasyondan sonra hissediceksin, asıl sıkıntı o zaman acı, kan tadı ve fonksiyonel kullanımda azalman olacak bir kaç gün ama implant eğer doğru uygulanırsa kesin sonuç verir en az 30 yıl garantisi vardır.

0|0
    0|0
    • Sen dis hekimligi okuyorsun ve discilik mi diyorsun buna :) hocalarin duymasin :) ya ben implanttan once apikal rezeksiyon operasyonu geciricem farkindayim damaklarin nasil kesileceginin hepsi sirayla uygulanacak bana ben daha cok cene kemigine monte oldugu icin inplant sonrasinda uzun vadede korkularim var.acisina sedasyon gecince katlanicam artik ama sonrasinda 3 ay minimum enfekte olmamasi gerekiyor bunlardan korkuyorum

• kan yutma konusunda haklıymışsın tükürmek yasak :( ama tek diş ve müthiş minimalist çalışılmış :) inşallah senin dediğin kadar uzun ömürlü ve sağlıklı olur.teşekkürler.

• Önemli değil :) bu arada katı değil sıvı gıdalar ya da bebek maması kıvamında gıdalar tüketmeye çalış sıcak her şeyden uzak dur duş alırken de dahil ne kadar soğuk tutarsan o bölgeyi o kadar az şişer ve o kadar çabuk iyileşip apse ihtimalini azaltır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yaptırmadım fakat yaptıran arkadaşlar çok memnun ayrıca zorlu bir süreçten geçiksin şimdiden çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • implant iyidir acısı bol ama sonrası güzel..

0|0
    0|0
  • impant ne ki?

0|0
    0|0
  • çok kolay bir operasyon korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • memnun değili m

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Babam yaptırdı. İlk yaptırdığı yer Florya'da bir dolandırıcı idi. Çenesini ve dişlerini mahvetti. 1 haftada 4 kilo verdi. Sonra bir arkadaşı farkedince ona yaptırdı. Çok sağlam, çok memnun. Florya'da ülkücü bir dişçinin yanında İranlı bir sahtekar var, haberiniz olsun.

0|0
    0|0
  • implant bence ilk gün ağrılı sonrası güzel benım dişimdede 2 adet var yüzümün yarısı şişmişti ilk gün sonra bi sıkıntı yaşamadım 1 sene oldu dişlerini kestirmekten iyidir implant

0|0
    0|0
Yükleniyor...