Fenerbahçe M.Glodbach maçı ne olur?

Arkadaşlar UEFA AVRUPA kupası temsilcimiz Fenerbahçe 5 maç yapmış 4 galibiyet 1 beraberlik almıştır. gruptan cıkması kesindir fakat önümzdeki almanya deplasmanına prestij için çıkıyor. Bütün bunlar göz önüne alındığında maçın sonucu ne olur?

• Fenerbahçe Kazanır
    100% (3)67% (6)75% (9)Oy Ver
  • Glodbach Kazanır
    0% (0)22% (2)17% (2)Oy Ver
  • Beraber Kalırlar
    0% (0)11% (1)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Fenerbahçe Kazanır

0|3
    0|1
  • 2 takım da grupan çıkmayı garantiledi fenerbahçe maçı ciddiye almıycaktır oyuncuları yorulmasın diye gözümüzde büyütmeye gerek yok kazansakda farketmez kaybetsekte berabere kalsak da bu arada o maç deplasman maçı değil maç bizim sağamızda oynanacak

0|0
    0|0
  • fenerbahçe pendik maçının 11 ne yakın takımla çıkacak sahaya asların hiç biri oynamayacak bu arada maç kadıköyde deplasmanda değil bence beraberlik olur maçta olacağım ama hava durumuna göre gitmeyebilirim.))

0|0
    0|0
  • M.Gladbach alır diye tahmin ediyorum, çünkü F.Bahçenin gurup birinciliği garanti, oyuncular kendilerini yormak istemeyecekler, ama M.Gladbach'ın guruptan çıkma mücadelesi hala devam ediyor..

0|1
    0|0
    • Şimdi öğrendim, Gladbach da guruptan çıkmayı garantilemiş, o yüzden bu maç üst olur diyorum :)

• Karşılaşma almanyada değil kardeşim...Şükrü Saracoğlu'nda...Fenerbahçe kazanır...

0|1
    0|1
  • berabere bitter

0|1
    0|0
  • fenerbahçe kazanır

0|0
    0|1
Yükleniyor...