Spor Sorunsalı... ?

Kız arkadaşımla aynı zamanlarda spora başladık 2 yıldır duzenli olarak spor yapıyoruz. bayan olduğu için haliyle vucudu benimki kadar gelişmedi fakat buna rağmen aynı kilolarda çalışıyoruz. Sizce bir yerlede yalnışmı yapıyorum?

Güncellemeler:
mantıklı yardımlarınızı bekliyorum istediğim kız arkadaşımdan daha guclu biri olmak

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorun burada nerde onu anlamadım

0|0
    0|0
    • kız arkadaşımdan daha yapılı olmama rağmen aynı agırlıklarla calısabiliyoruz daha ağırıyla calısamıyorum fazla ağır geliyo bir adım onune geçemiyorum. şuanda aynı gucteyiz yani. bayan erkek arasında fark var benim daha onde bir seviyede olmam gerekmiyormu?

• Genlerinle alakalı birşeyde olabilir her ağırlığı kaldıramıyor olabilirsin, yani belli bir ağırlıktan sonra ve kız arkadaşın güçlü olabilir bu durumda yani normal bir erkekle aynı düzeyde ağırlık kaldırabilecek kadar

• güç surekli artan birşey değilmiki? şöyle soyluyim ikimizde z barla 20 kiloyla 4x12 zor cıkartıcak şekilde calısıyoruz ama benim kollarım kız arkdasımınkınden daha kaslı

• bilemedim..

0|0
    0|0
    • kız arkadasımmı cok guclu benmı gucsuzum ya da genetik bir durummu anlayamadım :/

• sende rahat ol abi dinle beni :) hadi kal sağlıcakla :)

• sende :)

Yükleniyor...