En çok neden, neye ağlarsınız?

Sizi en çok neden, ne ağlatır? En çok neden, neye ağlarsınız?

Bir düşünün bakalım.

0|0
20|9

En İyi Kız Görüşü

• ağlamak konusunda çok takıntılıyım nerdeyse hiç ağlamam biri beni ağlarken görse derdimi bırakıp ona üzülürüm

amcam halam 1 gün arayla öldü , canlı canlı tırnağımı çektirdim , lisenin son günü ve ilk aşkımı bir daha görmeyeceğim gün ki onun bana bakıp gözleri dolmuştu tüm bu olanlarda hiç ağlamadım ağlamam gelse bile tuttum

ama geçen sene ailemden ayrılıp şehir dışında yaşamam gerekiyodu annem beni götürmüştü yine o günde herşey çok normaldi aslında ağlamam geliyodu ama asla ağlamıycam diye şartlamıştım ki kendimi hele annemin yanında asla ağlamıycaktım kimsenin bilmemesi gerekti zaten ağladığımı çok şartlamıştım ama kendimi annem giderken elimi tuttu öptü ben seni nasıl burda yanlız bırakıcam canım dedi ağlamaya başladı o maviş gözleri nasılda kızarmıştı :(( orda bende film koptu nasıl ağladım ama en az bir saat ağlamışımdır o an beni kimin gördüğü umrumda bile değildi 19 senedir tüm ağlamadıklarımın acısını çıkarmıştm sanki

şimdi bile aklıma gelince kötü oldum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• çok sinirlenip sinirimi atamazsam oturur hüngür hüngür ağlarım

1|0
    1|0
  • Çaresizlik

Kaybetmek

0|0
    0|0
  • tuttugum takım maçı kaybederse cıdden oturup aglarım

bırde eger annemı uzmussem cok aglarım

0|1
    0|0
  • haksızlığa uğradıysam çok ağlarım...yediremem kendime..

0|1
    0|0
  • En çok annem ve babamın öldüğünü düşününce ağlarım, yaslı oldukları ıcın dusunuyorum bazen ve saatlarce ağlıyorum baska hıc bısey benı o kadar aglatmaz

0|0
    0|0
  • İftiraya ve haksızlığa ugrayinca, cok sinirlenince, sevdiğim birini kaybedince...

0|0
    0|0
  • düşünmeye hiç gerek yok şuanda içinde bulunduğumuz içler acısı duruma ağlarım.. çaresizliğin en alası ...

0|0
    0|0
  • Cok sinirlendigim zaman. Yeterince sinirimi disari atamadigim icin

0|0
    0|0
  • sinirim ve kaybettiklerim ağlatır beni en çok...

0|0
    0|0
  • Herşeye ağlarım.

Sinirliysem eğer içimin boşalması için ağlarım.

1|0
    0|0
  • sinirlenince,çok sevdiğim biri hüngür hüngür ağlayınca gibi gibi...

0|0
    0|0
  • göz ardı edilmek

0|0
    0|0
  • haklı oldugun halde haksızlıga ugramak ve bır turlu derdını anlatamamak

0|0
    0|0
  • yalan ıftıra haksızlık yakın bırının olumu kaybetmek

0|0
    0|0
  • sinirimden ağlarım ya da hayal kırıklığına uğradığım zaman

0|0
    0|0
  • Çaresizlik...

0|0
    0|0
  • Bilmedigim sebepten cok aglarim.

bi evham basar ve musluklar acilir.

0|0
    0|0
  • sinirlendiğim zamanlarda

0|0
    0|0
  • çaresiz hissedersem. özellikle karşımdaki duygularımı anlamıyorsa, öfkelenir ve ağlarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• şehit cenazelerine ve ağıt yakan annelere...

1|1
    0|0
  • Ayrılıkların arkasından ağladığım zamanlar olmuştur kimi zaman ama hiç bir yakınımı çok şükür ebedi yolculuğa uğurlamadım. Elbet bir olacak, sanırım işte o zaman ağlarım hiç ağlamadığım kadar.

0|0
    0|0
  • ŞEhitlere ve canımdan cok sevdiği mbirine zarar gelirse..

En son bi abimi şehit verdiğimde ahh ahh o günler insanın aklına geldikçe gözleri doluyo..

Belki gördüğünüz şehit haberlerine bugun teki daha ölmüş diyebilirsiniz ama düştüğü yeri yakıyo hep..

0|0
    0|0
  • bazen bir şarkıya bazen sokakta ki bir köpeğe , bazen bir filme bazen ... ne sulu gözmüşüm ben farkında değilmişim

0|0
    0|0
  • soğan soymak çok ağlatıyor benı :))

1|0
    0|0
  • çok sevdiğim birini kaybetmek...Allah Korusun...

0|0
    0|0
  • :)) bu aralar neden cok ağlama sorusu cıkıo yaww ben en ufak herseye ağlarım :))))

0|0
    0|0
  • canım kadar sevdiğim insanlardan birini kaybedersem sağnak yağmur gibi yağarım

0|0
    0|0
  • ben ağlamam en fazla gözüme toz kaçar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...