Böyle biriyle tanıştınız. İlişki kurmak ister misiniz?

hayatta biraz geriden giden, bazı şeylerle çok geç tanışmış olan. 27 yaşında olup 21 yaşındakilerin tecrübesi olan.

anatacak pek hobisi olmayan, arkadaşları çok olmayan.

fazla bir yerlere gitmeyen, gece hayatını bırak gündüzleri biryerlere gidemeyen (aile yüzünden)

yaşamış olduğu pek birşey olmamış olan bir insanla tanıştınız onunla devam etmek istermisiniz yoksa bu kız çok banal der uzaklaşırmısınız.

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• ben erkek olsam böyle boş bi insanla ilişki kurmak istemezdim demişsin bi yorumda. erkek değilsin bunu anlayamazsin ışte. dolu olanlar ne oluyor zannediyorsun? dudaklarında sayısı belli olmayan salya eklerinde tenlerinde sayısız koku. bi kadın kendini dışarı ne kadar açarsa o kadar kendinden kişiliğinden ve olması gerekenden uzaklaşır. hayalleri istekleri büyür kendi küçülür. sen öyle yada böyle bu yaşa gelmişsin zaten helalini bulup evlenmeye bak gerisi boş şeyler. soruna gelince de senin bahsettiğin durumdan çok çok daha zor durumda çok daha aşağı bi yaşam şekline sahip birini buldum ve evlendim ben. iyi ki de böyle yaptım iyi ki de Rabbim bana onu yazdı. gayet mutlu le huzurluyum çok şükür.

0|0
    0|0
    • Allah mutlulugunu daim etsin.

dolu derken illaki bir suru insanla cikmis yatmis kalkmis demiyorum elbette. ama gezmemis tozmamis insan tanimamis eglenmemis gezememis arkadas edinememis bu yuzden daha cok ice kapanik olmus vs vs...

boylebir kiz itici gelmezmi diye merak etmistim. ornegin biriyle tanistin erkek seni daha cok tanimak istiyorl hayatta neyaptin dior hobi olarak: yoktu diyorsun, erkek bu ne lan magara kadini gibi gibi bir dusunceyle uzaklasir diye dusunuyorum tek hobi degil hersy

• Kime göre banal neye göre banal.. Kafa yapısı=Gezmek Ne kadar manita=O kadar gelişmişlik mekanizmasını oturtan - oturtmakla kalmayıp bu topluma değil toplumlara dayatan sistemin mk. ben..

Bak nasıl özel konundan genel tespitler z*çtım.. 300 spartans stayla..

1|1
    0|0
  • kızlar boş insanlarla birlikte olmaz, erkeğin hobileri zevkleri ve en önemlisi özgüveni olması gerekir, bunlara sahip olgun bi erkekten etkilenmeyecek kadın yoktur. boş erkeğin heyecanı ilk etapta bayana komik ve hoş gelir ama zaman ilerledikçe onun bu durumunu aciz olarak görmeye başlar ve gözü dışarıya bakar. bakın onu parmağında oynatır demiyorum, onunla artık ilgilenmez bile :)) tecrübeyle sabittir :)

0|0
    0|0
    • dogru gozu disarida olmasa bile boyle bir erkek aciz sıkıcı banal gelir kiız ilgilenmez .haklısın

• ben olsam uzaklaşmam.. hayatın heyecanını yeni yaşayacak her şeyden yeni yeni keyif alacak.. süper bir şey ondaki heyecan bile adamı mutlu etmeye yeter bence..

0|0
    0|0
  • böyle biriyle tanışma fırsatı bulmak da kolay olmaz zaten, bi şekilde tanıştıysak boşuna değildir, isterdim

0|0
    0|0
  • nie banal diyelim ki alakası yok etkilenmişsem nie olmasın kurarım tabikide

0|0
    0|0
  • tatl1m paran varsa herturlu herseyi yasariz

0|0
    2|0
  • Ben kızların yalnızca Aklı'na bakarım,ne sosyal hayat,ne fizik,nede statü...Anlattıkların eksi şeyler değil..

0|0
    0|0
  • aile kızı hımmmm değişik ama kulağa gercekten hos geliyor,benm bir kız arkadasım vardı yatakta görünce gözlerini kapatıyordu bu da bana daha fazla zevk veriyordu ama şimdi neyse kesinlikle daha fazla tanımak gerekir bence...

0|0
    1|0
  • En çok ilişki kurmak istediğim kız tipidir kendileri.

1|0
    0|0
  • aslında olması gereken derim

farklılığın var

0|0
    0|0
  • valla hayatta inanamam yaş 27 ve hiç öpüşmedim evden de dışarı çıkmak bu devir de mi

0|0
    0|0
    • sevgilim olmadiki

• hmm o kiz ben degilim. beni tanistiran olmadi. sevgilim olmamasi sebebi evden cikmiyorum ortam yok tanisma yok birde erkeklerle kolay iletisim kurmam onlarda kolay gelmezler bana ondan

• evet çok haklısın ortam yok... valla aynı dertten muzdaribiz ben çekingenim, öğretmenler odasında 10 bayan olur 3 yaşıtım bekar desek ben gene yanaşamam onlara :) onlar da bana yanaşmaz, ama real alemde insan biraz daha rahat davranıyor.

• ohooo tam esir arıyosun kendine bişey bimesin ben yontarım onu yani

0|0
    0|0
  • Özellikle seçmem ama onlarla daha rahatım.

0|0
    0|0
  • Beni tarif ettin gibi.Yoksa bu ben miyim o_O?

0|0
    0|0
  • öyleysen eğer sıkma canını havada kaparlar seni.

0|0
    0|0
  • valla öyle birini buluyum bırakmam

0|0
    0|0
  • hobi yoksa uzak dur

0|0
    0|0
  • uzaklasırım hemen

0|0
    0|0
  • Bu devirde İliskiler cicik arkadasim, her balik oltalik. o kiz tam evlenmelik, temiz turk kizi, tip te varsa tamamdir.

0|0
    0|0
  • Bu şekilde yaşamış olması ölçüt değil, bundan sonrada böyle yaşamak isticekse, uzak dursun. Ayak uydurcaksa günümüze, baş tacı ;)

0|0
    0|0
  • evlenikecek kız olup candır kendisi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hadi kaptın yine iltifatları :))

1|0
    0|0
    • iltifat degilde boyle birini skci bulmak yerine isterim diyen erkeklere sasirdim. ben erkek olsam boyle bos bir insanla iliski kurmayi istemezdim.

• Akıllarınca böyle bir kız temiz onlar için , temizliği başka yerde arıyorlar bence , Seni tenzii ediyorum belirteyim .

Sen de kendini geliştir bol kitap oku , hobi edin , kurslara git..

• Tatmin oldun mu bari?

1|0
    0|0
  • çok kolay olur

0|0
    0|0
  • tamam kuralım hadi

0|0
    0|0
Yükleniyor...