Nasıl telafi ederim?

iki gündür beslenme alışkanlığımın dışına çıkmak zorunda kaldım Zorunlu sebeplerden dolayı, çok fazla hamur işi Kızartma vs yedim.. zayıfım ama çok ödem oldu ve karın kası yapmaya çalışıyorum, hiç iyi olmadı böyle beslenmem. kendimi nasıl toparlayabilirim, ödemi nasıl atabilirim ve 1 hafta boyunca en az 5 gün spora gitsem bu iki günü telafi etmiş olur muyum?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer gerçekten 2 gündür öyleyse sorun değil ama bunu bidaha tekrarlamayın, spor çalışırken beslenme düzeni çok önemlidir tabi haliyle istediğinizi yiyemezsiniz herkesin canı bişeyler çeker. Bu yüzden 3 haftada bir bir öğün kendi istediğiniz gibi yiyebilirsiniz karın kas bölgeniz sıkıntılıysa bir süre o bölgeye yoğunlaşın ama ağırlıklarla yapın bunu boş egzersizlerle değil

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim zaten çoğunlukla ağırlıkla çalışıyorum. peki ödemi nasıl atabilirim, bol su içmek dışında?

• tuzdan ve karbonhidrattan uzak durarak, posalı besinler tüketerek

• EIG için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• bence 2 günlük bu kaçamaktan birşey olmaz. tabi spora 10 gün önce başlamadıysan.

0|0
    0|0
    • yok 1 Yıldır yapıyorum da tam kaslar kendini belli etmeye başlamıştı, hiç iyi olmadı bu 😔

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...