Bir erkek kendisinden hoşlanan bir kızın çevresinde niye sürekli dolaşır?

Hoşlandığımı biliyor ama ben inkar ettim arkadaşları sorduğunda. Şimdi inkar ettiğim sırada arkadaşları onunda benden hoşlandığını söylediler ama inanmadığım için hiç bir şey demedim. Daha sonra yakın arkadaşıma kimseden hoşlanmadığını onun arkadaşlarının benimle dalga geçtiğini söylemiş. Ama ondan hoşlandığımı öğrendiğinden beri sürekli çevremdeler her gün mecburen karşılaşıyoruz ama hep çevredeler bu aralar. Mecburen yakınlarından geçtiğimde hoşlandığım çocuğun adını falan bağırıyorlar salak salak hareketler yapıyorlar. Bir erkek neden bunları yapar? Amaçları dalga geçmek mi yoksa eğlenmek mi? Arada ciddi ve saygılı davranıyorlar arada cıvıtıyorlar bunun nedeni ne olabilir?

Güncellemeler:
Sizce sevdiğimi beli etmem mi daha iyi olur yoksa sevmiyor izlemini vermek mi daha doğru?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• O sadece utanmış sende utanmışsın arada bir sorun yok ikinizde birbirinizi seviyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Ama hiç bir şey yapmıyor ben çok uğraştım anlasın diye anlamadı son zamanlarda arakdaşları anladı söyledi ama beno anladıktan sonra bir şey yapamam artık oda öylece duruyor ne yapmam gerek ki?

• Sorun yok ikinizde utanmışsınız bi deneyin :)

• seviyo izlenimi verirsen çocuk utanır daha çok sevmiyo izlenimi ver üstüne gelsin ama baktın üstüne gelmiyo seviyo izlenimi ver

Erkekler Ne Diyor 11

• arkadaşlarının kişiliği oturmamış bence.alay edicek bi durum yok.ama bi erkek kızın kendisinden hoşlandığını öğrendiğinde ona ister istemez yakınlaşır.çıkmasa bile başkasıyla çıkması fikrine sinir olur.bu yüzden elde tutmak ister.hani çıkmayalım ama köşede dursun beni sevsin sürekli.malesef durum böyle

0|0
    0|0
  • insanları anlamak çok zor onun için onların ne yapmaya çalıştığını boşver görmezden gel çünkü onları dikkate alırsan daha çok üstüne gelirler bence onları soyutlamalı ve umursamamalısın

0|0
    0|0
    • Ben zaten umursamıyorum ne yaparlarsa yapsınlar dönüp bakmıyorum bile bir şey yapmadıklarında dahi bakmıyorum ama hep çevremde olmaları ne anlama geliyor bilemiyorum

• ikinizde istemem yan cebime koy diyosunuzi bi kere havay girmişsiniz ikinizde, şimdide bundan pişmanlık duyuyorsunuz ama bunu belli etmek istemiyonuz, o sen acıl diye bekliyo sen o acılsın diye bekliyosun, ne gerek var bunlara seviyosan konuş bu kadar basit böyle şişik olmaktan iyidir :)

0|0
    0|0
    • Ben sadece onlara güvenmiyorum yan cebime koymalık bir durum yok güvenmediğim için sevmiyorum dedim onlarda hoşlandığımı falan anlamışlardı yani hem ne oldu da benim hoşlandığımı anladıktan sonra benden hoşlandı o durum biraz garip geldi o yüzden ben çok çabaladım tabi ama anlamadı. Şimdi anladı ama bu saatten sonrada ben çabalarsam kendimi çok basit hissederim o yüzden ne yapsam bilmiyorum

• Ben kız halimle yapamam tabi böyle bir şey ama oda yapmaz tahminimce

• o zaman hiç ugraşma zamanla unutursun zaten

• Liseye gidiyorsun galiba? senden hoşlanan cocuk yakın arkdaslarına bu yengenız ona göre akıllı olun dedıyse tamamdır :) Senden hoşlanıp çevrende dolaşıyorsa senın dikkatini çekmek istiyor sende hoşlanıyorsan ışığı yakda gelip açılsın cocuk,hoşlanmıyorsanda sert bir dille git sen konus bı daha cevrende goremessın

0|0
    0|0
    • Ben hoşlanıyorum ama onun hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum, onun arkadaşları gelip öyle bir konu olduğunu söylediler bana da ondan hoşlanıp hoşlanmadığımı sordular bende hoşlanmıyorum dedim ağız aramak gibi geldi amaçları inanmadım onlara o benim arkadaşıma inkar etti şimdi sürekli çevremdeler bazen ilgi çekmek için garip hareketler yapıyorlar bazende saygılılar ben yoklar gibi davranıyorum ama

• Göz göze geldiğimiz çok oluyor ama herhangi ortak arkadaşımız yok arkadaşlarımlada haber yollayamam zaten gizli tutuyorum bu durumu

• o zaman kenara çek de neden bana öyle bakıyorsun nere gitsem ordasın de o sana acılır sende kbl et oke :D

• Tavsiyem Uzak Dur Unut Seviyeni Düşürme Seviyeni Düşürme Yolundalar .

0|0
    0|0
    • Dalga geçmek amaçları diyorsunuz yani

• Evet son sınıf olduğu halde bu durumdayız ama ne yapmaya çalışıyorlar bilmiyorum

• Ben Bencesini Söyledim Hayat Ansiklopedimi Gözden Geçirerek Seçim Senin .

• arkadaşlarının onunla bu konuyu konuştuğundan emin misin :D
    belki sana sarıyorlar

0|0
    0|0
    • Onun arkadaşları bana gelip onun benden hoşlandığını söylediler benimde arkadaşım ona gidip var mı böyle bir şey gibisinden konuştu sonuç olarak ben hoşlanıyorum ama inkar ettim ben inkar ettiğim sırada onun arkadaşları onun benden hoşlandığını söyledi ama ben inanmadığım için sustum, oda benim arkadaşıma arkadşlarının dalga geçtiğini ve kimseden hoşlanmadığını söylemiş karışık durum yani :D

• Lisede mi oluyor bu olay?

0|0
    0|0
  • ergenliktir cevabı:)

0|0
    0|0
    • Büyük ihtimalle :D ama bu durumdan nasıl kurtulacağım bilmiyorum

• 11 ay oldu geçmedi hala

• :) diyecek birşeyim yok

• Ortaokul muhabbetleri ilerde aşarsınız bu durumları.

0|0
    0|0
  • kafa buluyorlar senlen daha cozemedinmi

0|0
    0|0
    • Ya ne dalga geçer gibiler nede ciddiler çok değişik bir durum

• tabiri caizse işin i*neligini iyi biliyorlar bulaşma derim.ben ..kolay gelsin

• hoşlandığı iiçn kız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...