Aşkınıza mektup yazdınız mı, hatırlıyorsanız paylaşır mısınız?

Günümüzde mesajlaşma yaygın bilirsiniz.Pek fazla mektup kullanılmıyor.Peki siz sevgilinize ayrılık-aşk konularında mektuplar yazdınizmi ? Aklınızda kalan varsa paylaşırmısınız :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Var tabi ama böyle şeyler özeldir :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yazdım ; )

Ama tabi postahaneden göndererek değil.

Bigün buluşma bitiminde ona bir zarf içinde de bir mektup verdim.

Bu mektupda ilişkimizin ilk günlerini,ondan ilk nasıl hoşlandığımı,onu ilk gördüğümde hissettiklerimi yazmıştım.

yaklaşık bi 10 gün sonra ona bir mektup daha verdim,o mektupda ise kaldığım yerden devam ettim.

Yaklaşık 8 aylık bir ilişkimizi benim gözümden ,parça parça mektuplar halinde anlattım ; )

Her 3 buluşmanın birinde ona mektup vererek ; )

1|1
    0|0
    • Yani öylesi daha iyi olur aslında :) tepkisi ne oluyodu peki sen öyle şeyler yazınca

• Şöyle diyim içimden ona karşı gecen tek şey seni seviyorum demek oldu her zaman .Çünkü gerçekten çok sevdim.Hatta birine körü körüne bağlandım.Devam ediyoruz hala ama o bişey yazınca ben cevap veremiyorum bozuluyo öyle olunca ,anlıyorum yani

• Hala devam eden bir ilişkide pişmanlığa gerek yok.

Yapmadıklarının bir listesini yap ve bu listeyi tek tek gerçekleştir.

Yapmak istemezsen ya da bu listeyi gerçekleştirmeye cesaretin olmazsa şöyle düşün.

Biraz klasik olacak ama;

Sevgilinin son 1 ayı...

• ben hiç yazmadım fakat bana yazılmış olanlar var

1|0
    0|0
    • Hm o da güzel :)

• Gülümsetebiliyosa h�l� sorun yok olsun öyle hatıralar :)

• hiç bir şekilde müteesir değilim sorun yok:)

• Yazmam mı ? hemde ne öyle bi evlenme teklifi etmediğim kaldı allahtan etmedim kız modern seviyormuş.Mektubu yeniden yazsam kendime bile aşık olabilirim :D

not: kız okumadan mektup olduğu için yırttı

1|0
    0|0
    • Hadi ya o kadar iyiydi yani :) Sen o kadar emek vermişsin nezaketen olsa bile okuması lazimdi bence

• Inşallah kalır istiyorsan :) Her türlü yetenek var sende o zaman :)

• Yok yahu her kız arkadaşım anlık halbuki kötülükte etmem ama spor aşkıyla tutuşursan cep telefonu kullanmazsan pek bi soyutsun :)

• Hayır.

1|0
    0|0
  • lisedeyken hala sakladığım bir mektup almıştım. istersen onu yazacağım.

1|0
    0|0
    • Senin için zor olmayacaksa yazabilirsin tabi ,sevinirim :)

• bu soruya tek bir harf dahi yazmanı istemiyorum

• yazmadım hiç .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yok ben yazmadım da.. ilkokul 4 te bir çocuk vardı aynı okula gidiyorduk aynı mahalledeydik. çocukluk aşkımdı hoş insan o yaşlarda adını koyamıyor ama...

onun bana yazdığı penceremden top yapıp içeri attığı kısa ve öz bir mektup aklıma geldi şimdi:

"merhaba sandra.

belki bu akşam annemler size gelebilir."

not: annesinin bize oturmaya gelmesinden bahsediyormuş salak!

1|0
    0|0
    • Bak ne güzel bi ani olarak kalmis seninle :)

• Kucukken cevap yazmistim bitane mektup sinifimdaki bi cocuga :)

Beni sevdigini bilyorum ama simdilik seninle evlenemem yoksa babam bana kizar, ailene soyleme yoksa duyulur bende seni optum gibi biseydi hala duryo bende ^^

1|0
    0|0
    • :) ay çok şeker ya :)

• Hayatin en güzel,en saf dönemleriydi belkide yada şöyle diyim erkeklerin çıkarsız duygu besledikleri yaşlar :D

• Evet aynen oyle :))

• evet yazmıştım özel bigün olacaktı o günün sonunda görebileceği bir yere bırakmıştım ertesi gün çiceklerle yanıma geldi sevnmişti.. ama uzun yazamıcam :)

1|0
    0|0
    • Sizin adıniza sevindim ayrıca teşekkür ederim :)

• Yazdım upuzun bir mektuptu ve hala bir örneğini saklıyorum buraya yazamaam:)

1|0
    0|0
    • Peki yinede teşekkür ederim :)

• gerçekten oturup onu kaybetmemek için yazabileceğim en dokunaklı şeyleri yazmıştım işe yaramaması imkansızdı:D

• Allahm bana niye böyle bi yetenek vermedin ya :) Ise yaşadığı için sevindim bu arada :)

• bız sureklı yazıoruz da artık ondan sogudumdan bıktım :S

1|0
    0|0
    • Yani bi süre sonra sıradanlasır,normal sıkılman :)

Yükleniyor...