Sevdiğim çocuğa ne oldu sizce? Neden ağlamış olabilir?

Sevdiğim çocukla aynı kolejde okuyoruz aynı zamanda sınıf arkadaşım kendisi. Çocuk Büyükşehir belediye başkanının oğlu ve ticari olarakta çok zengin oldukları bilinir il genelinde. Çocuk aslında çok iyi biri havası falanda yok 3 yakın arkadaşı var bunlar grup böyle. Diğerleri çocuğa biraz değişik gözle bakıyor işte başkanının oğlu falan diye. Son bir haftadır çok durgundu. Canı sıkkındı. Bugün gözlerinin altı falan şişmiş belli ağlamış bugün kimseye pas vermedi tabi herkes gitti yanına ne oldu falan diye ilk başta bişey demedi ama sonra çok sinirlendi gördüğünüz gibi bende sıradan bir insanım hayatta benimde acı çektiğim üzüldüğüm şeyler oluyor eminim ki burda çocuğunuzda. Kötü bir hayat yaşamışımdır manevi açıdan mutlu oldunuz mu şimdi dağılabilirsiniz dedi. Yakın arkadaşlarına bile pas vermedi bugün. Bizimde son iki haftadır aramız iyiydi duygularımı söylemeyi düşünüyordum bugün. Sizce sorun ne olabilir? Ben ne yaparsan artı puan kazanırım? Ve duygularımı açma işini bu aralar askıya alaam iyi olur mu?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• çocuğun üzerine fazla düşmüşsünüz anlaşılan anlamış değilim bu zihniyeti statüye göre muhammele resmen bırakın yaw adamı insan sonuç oda insan + puan almak istiyorsan sıradan ol sende biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• züppenin memesini almışlardır belki

0|0
    1|0
  • Çocuğa arkadaşları öyle hitap ederek fazla yükseltmişler ama arkadaşımız biraz mütevazi olması gerekende bu zaten belli ki çevresindekilerin davranışlarından sıkılmış.Sen + puan almak için ona normal birisiymiş gibi davran :)

0|0
    0|0
  • hadi bakalim atacaksin kapagi zengin cocuguna hayirli islerrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • ah yavrum gemicikleri kıskanmasın bu aman dert ettiği şeye bak alır ona babası alırr üzülmesin o

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Yazdığını okumak istedim ama çok uzunmuş üşendim. Neyse bol şans.

0|0
    0|0
  • İstediği araba altına alınmamıştır ona kızmıştır ağlamıştır.Hırsından ağlamıştır.Aklın varsa bu tiplerden uzak durmanda fayda var.Kendine göre huyu huyuna suyuna uyan orta halli birini bul ve sev.Davul bile dengi dengine.Zengin varlıklı çocuklar genelde yaramaz olur.onlardan sevgi mevgi bekleme.genelde bencil yapıda oldukları için sana çok büyük bir hayal kırıklığı yaşatabilir.Sana bir abi tavsiyesi...

0|0
    0|0
  • bence bu aralar destek çıkıp ona sonradan itiraf etmelisin duygularını birisi bişey demiş olabilir başkanın oğlu oldgu için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cocuk ona ne oldugunu soranlara kızmış ya tam o an destek cıkcaktın ona yeter bu kadar dagılın rahat bırakın dıcektın bır daha böyle bır durum olursa degerlendır.d neden üzgun olduguna gelince tahmin edıyorum ki ınsanların ona anormal davranmasından yada aılesıyle ilgılı bır durumdur

0|0
    0|0
  • paranın satın alamayacağı şeyler varmış demek

0|0
    0|0
  • Çocukta para var huzur yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...