Çok ciddi ve sert görünüyormuşum ne yapmalıyım?

sizce nasıl görünürse ciddi diyip yanaşamazsınız o kıza,ciddi görünümden kastınız nedir? ciddi durduğumu, herkes sert görndüğümü söylüyor..ama hem cinslerimle gayet gler yüzlüyüm aslında

• Yüz vermiyorumdur kimsye
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Ciddi kızlar daha çekici bozma devam et
    25% (3)33% (2)28% (5)Oy Ver
  • Arkadaş olrak yaklaş insanlara
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Suratsız,gülmüyorumdur ondan
    59% (7)50% (3)56% (10)Oy Ver
  • Herkese gül
    0% (0)17% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• . sanma çatık bakan kaşlar egoizim besler hayatta yaşadıkların bakışlarına yansıyandır.. bunu anlamacak kadar yüzeysel insanlarla takılma derim.

1|0
    0|0
    • çok güzel dedin ama ya teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 14

• ağır olmak başka, suratsız-kaprisli-ukâlâ olmak başka..

kezbanlık daha da başka..

0|0
    0|0
    • peki ağır olmakla,suratsız olma farkı nedir sence yada kezbanlık..ufak örnek verbilirmisin rica etsem bunlara

• ağır olmak; konuşmalarda, oturup-kalkmalarda, davranışlarda daha naif, daha latif, daha nazik, daha doğal olmaktır... suratsız-kaprisli vs. olmak; kendini kasarak agresif, depresif ve yapmacık olmaktır. karşı tarafı mevzu ne olursa olsun bozmaya, aşağılamaya kendini şartlamaktır... ağırbaşlı vakur insanlar da gülebilir.. eminim bunu sen de yapabilirsin..

• nezaketende eksiklik var sanırım sende

zira sert görünmek ciddi durmak hikaye

bu ülkenin hulusi kentmen gibi sert fakat babacan bir karakteri var

yani özünde naiflik iyilik olsa her halukarda açık ederdin.farkedilirdin

0|0
    0|0
  • Senden korkabilirler

0|0
    0|0

0|0
    0|0
    • herkes çekiniyo r ama bu seferde yanaşmıyor kimse ki

• elbette onları yapıyorum ama erkeklere karşı değil,hemcinslerimie karı aynı dediğin gibiyim,sınftada oyleyim ..normal mi peki davranışım

• Elbette

normal değil.

• Az güldüğün için diyor olabilirler..Böyle devam etmeni önermem.Çok şımarıksın da olmamalısın tabi.Ortasını bul işte..

0|0
    0|0
  • Suratsız,gülmüyorundur ondan

0|0
    0|0
  • ne olursan ol kendin ol ama mutlu etmek bedava ödülü çok büyük bunuda unutma

0|0
    0|0
  • biraz gülümse bir şey kaybetmezsin :) önyargılardan kurtulmuş olursun

0|0
    0|0
  • Ciddiyi bilmem de, sert kızlar çekici olur.

0|0
    0|0
    • sert kızdan kastın ne peki ciddiyle farkı neki=)

• Sinirlendiğinde tokat atıp sonra gülümseyen kız sert kız, tokat atıp sonunu ayrılmaya getiren kız da ciddi kızdır. :)

0|0
    0|0
  • Kız dediğin biraz bu şekilde görünmeli zaten ki erkekler biraz çekinsin

0|0
    0|0
  • Devam et ağır kız ol boşver konuşsun millet.

0|0
    0|0
  • böyle devam et

0|0
    0|0
  • en korktuğum kız tipi.arkadaşlıktan öte gideceğimi sanmıyorum :Dhatta o kadar korktumki gizliye aldım o direce

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sana bu eleştiriyle gelenlere dikkat et ya çok kurnaz tiplerdir yanaşmaya çalışıyorlardır cesaet için olumlu mesaj yüz mesaj bekliyorlardır bulamayonca böylesin söylesin diye tepki gözterirler ya da senden korkmamak için seni değiştirmeye çalışıyorladır. Gerçekten değer veren buna takılmaz.

1|0
    0|0
    • çok güzel söyledin teşekkür ederim

• Ay bana da iş yerindekiler öyle diyor sinir oldum. Çok gülen bir insanım normalde bana gülmüyorsun ciddi duruyorsun dediler inanamadım :D Bir şey olduğunda bende onlarla birlikte gülüyorum halbuki. Çalışırken kendi kendime gülecek kadar da manyak değilim yani ne bekliyorlar anlamış değilim. Demek istediğim takma kafana :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Suratsız,gülmüyorumdur ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...