Saçın bakıma en çok kışta mı yoksa yazda mı ihtiyacı var? Saç bakım sırrlarınız neler?

Bildiğiniz gibi artık kış geliyor merak ediyorum saçın bakıma en çok şimdi mi ihtiyacı var yoksa yazda sıcak olduğu zamanlarda mı?Saç bakım sırrlarınız neler,paylaşırsanız sevinirim...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sacin daha cok yazin bakima ihtiyaci var cünkü günes saclari cok kurutuyor ve ister istemez saclar fazla güneste kalinca cok sicak oluyorlar yaniyorlar.. bol bol nemlendirmek lazim güneste fazla tutmamak lazim saclari.. sicaktan koruyucu spreyler var ondan alabilirsin mesela, bunlar saclarini düzlestirince yada fönleyincede cok lazim saclarin yanmamasi icin. ben pahali kremlere pek para harcamiyorum cogunun icinde silikonlar var bunlar sacin etrafini komple izole ediyor güzel görünmesini sagliyor ama saca hic vitamin gitmiyor yani saclar icinde boguluyor diyebilirim. Ben evde normal zeytin yagini sürüyorum sacima 1-3 saat kaliyor saclarda sonra normal sampuanla yika. cok iyi geliyor saclara. Birde birsey daha var ama saclar ondan sonr abiraz kokuyor.. Zeytin yagini, yumurtanin sarisini ve bali karistir sür sacina o da en az 1 saat kalsin cok iyi geliyor saclara. bol protein var cünkü icinde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• uzuzn sacın bakımı zor hergun yıkmamak sart ama sacın kısında yazında bakıma ıhtıyacı var geeklı bakımı yapmazsan mat seklsız bıse olur

0|0
    0|0
  • Saçların en çok ihtiyaç duyduğu şey nem'dir Nemlendirici kremler kullan,Asla sıcak suyla yıkama..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yazın saçımızı kurutmuyoruz ama kışın fön makinasına daha çok maruz kalıyor saçımız bu nedenle kışın daha çok yıpranıyor bence.

1|2
    0|0
  • yazda ihtiyaç var bence yani benim saclarima gore

0|0
    0|0
  • yaz kış fark etmez saçın bakıma her zaman ihtiyacı vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...