Hayatın sizi boğdugu durumda ne yaparsınız?

herkesten o kadar çok sıkıldım ki... insanlar bana çok boş geliyor... arada arkadaşlarla buluşuyorz kimi zmn aptalca sohbetler kimi zmn sırnaşıp şakalaşmalar oluyor boğulduğmu hissediorum.. o durumdayken oradan buharlaşıp kaçmak istiorum... sosyalleş de bi yere kadar.. afedersiniz ama bi süre sonra b**u çıkıyor işin... böyle durumlar da ne yapmalı insan bilemiyorum... eve kapansam olmuyor... tüm günü mü tv ya da pc karşısında geçirmek istemem. ya da kendimi izole etmek istemem. ne bileyim yaa kafa dengi arkadaş bulmak cidden çok zor

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş bulunmaz edinilir.Farklı ortamları gez.Sıkıldığın anlarda Athena,Jamiroquai,Gwen Stefani dinle.Kendinden geç.

Bu arada sen dışarıda müzik dinliyormusun ?(kulaklıkla)

1|0
    0|0
    • evet müzk dinlemyi çok severm :) en güzel anım da o vallahi müzk dinledğm zmnlar...

• şimdi burada açık vermeyelm.. gerek yok detaya :) sadce şuan yurtdşnda eğitimime devam ediorum. anla işte burada da o tırt ortam işte! amaaan neyse napalım herkes kendi yağında kavrulurmş

• İfşa etme niyetli bi sherlock değilim affet :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Kaskı takıyorum, hiçbir yön tabelasına bakmadan canım nereye isterse oraya gidiyorum :) Daha önce hiç gitmediğim bir mekanda oturup birşeyler yiyip içiyorum, denk gelirse yeni insanlarla tanışıyorum. Benim terapimde bu :)

1|0
    0|0
  • yalnızlık iyidir. kendi sesini dinlediğinde üşüyeceksin. bu kim diyeceksin? en ağır durumlarda gülümsemeye bak. gerçek anlamda gülümse... bak gör bu kadar şeyi dert etmezsin. evet bunlar var ve bunları bitiremezsin ki bunlara katlanmayı öğrenceksin. hayat senin ve kuralları sen koyarsın!

1|0
    0|0
    • kurallrı ben koyuyorum ama uymayan bozan da çok oluyor onları napalım?

• kurallarına uymayanlar varsa sen onların kurallarına uymuşsun demektir -baskın gelme durumu-. insan böyle çıkmazlarda çevresiyle, kendisiyle savaş içindedir. bir süre sonra yine tüm yollar sana çıkar arkadaş :)

• offfffffffffffff çekiyoruz biz bu durumlarda aynı problem bende de var arkadaşım çok ama muhabetleri hareketleri sıkıcı :S

1|0
    0|0
  • gecmis olsun... ama yalniz kalma yalnizlik binalim demek yalnizlik intihar demek... Allah korusun.. bak burasi guzel bir yer... hiyari cok olsada insani da var :)

1|0
    0|0
  • hayat felsefen bence arkadaşlarını seçerken 1000 tane eşek arısıyla arkadaşlık etme çünkü vızıltısı çok olur seni boğar 2 -3 bilemedin 10 tane bal arısıyla arkadaşlık et onların vızıltısı olsa dahi bir şeyler üretirler{bal] vızıltıya katlanmana değer

1|0
    0|0
  • Yalnızlık güzeldir,Bak mesela ben sabahtan beri telefonum kapalı,burada ota b..ka laf yetiştiriyorum,kafa dağıtmak ve kendimle başbaşa kalmak için aslında ara sıra böyle kaçamaklar yap..Telefonunu kapatmayı öğren öncelikle :)

1|0
    0|0
    • arkadaşm benm telefonla sorunum yok ki.. insnlardan sıkldm.. ah ahh imkan olucak bi anda herşeyi siliceksn en güzeli o da en zoru da o..:(

• Ehee he insanların yanına gitmeyecez :D İyi Geceler sana...( Şu anki ruh halim ne yatmak istiyorum ne yatmamak,ne pc'yi kapatmak istiyorum ne kapatmamak :) Ne yapsam acaba...Gözüm vitrindeki şarap şişesine takılıyor yalnızca :)

• iyi fikir aslında.. bi kadeh şarap ya da bi şişe şarap bu gece iyi gider.. bak benm yanımda da yrm vodka şişesi var ben de ondan mı içsem acaba.. nyse iyi geceler sana da :)

• kendine bir hobi bulmayı denedinmi

1|0
    0|0
    • hobilerm var.. ama ndense beni bişey mutsz ediyorsa o an hobi bile kurtaramaz...

• tek neden değl bir çok neden... tutunacak kmsem yok.. şuan ailemden evimden herşeyden çok uzaktaym(eğitim içn) bu beni çok üzüyor.. herkes samimiyetsz boş geliyor..

• seni gayet iyi anlıyorum

ama malesef bazen bu duruma alışmak gerekiyor

gerçekten bir dost olduguna inandığın birileri olana dek bu böyle gidecek

keşke elimden birşey gelse yada elimizden birşey gelseydi

sen sukunetini bozma biraz sakin düşün

• tekneye gidip biraz içerim denize karşı(tekne benim değildir bilginize =)

1|0
    0|0
  • Afedersin ama ben böyle durumlarda cayır cayır gaz çıkartıyorum çoook iyi geliyo :)))

1|0
    0|1
  • Mücadele ederim.

1|0
    0|0
  • giderim uzaklara

1|0
    0|0
    • gittim ztn.. memleketten koptum yutdşndaym şuan ama burada da o insanlar beni buldu.. ne boş insan çekiorm arkadaş..

• yalnizlik yalnizlik yalnizlik... o kadar igrenc birsey ki Allah dagda ki kurtlari kuslari bile yalniz birakmasin... sakin yalniz kalma ve kalk sabah namazi kil... gece kimse yokken kildigin namaz icine huzur verir... ben cok yalniz kaldim vaktinde cok agladim ve yalnizken mutlu olmayi ogren... çünkü arkadas falan biryere kadar.. sefkat eksikligide olabilir... ailenle baglarin nasil

0|0
    0|0
    • ailemle ve erkek arkadşmla bağlarım çok iyi. onlardan uzağm işte birzda o moralimi bozuyor... kimseyi istemiyorum vallahi artık

• hayat beni boğduğunda bende onu rakıyla boğuyorum.

0|0
    0|0
  • şimdiki gibi mi mesela? geçmesini beklerim genelde atlatyorsun ama sonra seni yine yakalıyor

0|0
    0|0
  • Dans kursuna git :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben hep böyle zamanlarda dışarı çıkarım.Bilmediğim sokaklara girer,kaybolurum.Sonra evimi tekrar bulmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • şuan çok garip hissediyorum mesela..buharlaşmak sonra yağmur olarak başka biyere yağmak istiyorum. kendimle çelişmekten nefret ediyorum ama yine yapıyorum

0|2
    0|0
  • müzikkkk...

1|0
    0|0
  • bende hayatı boğarım

0|0
    0|0
    • zayıf noktası nerede? ben göremedm de neresinden tutucaz boğmak için tam olarak:)

• Kaçarım ...

0|0
    0|0
  • yatağıma koşup,yastığıma sarılıp ağlıyorum;(;(;(;(;(;((88

0|0
    0|0
    • anacım ona da göz yaşımı dayanır kurur vallahi pınar.. hep mi ağlıcaz

Yükleniyor...