Sizce neden kaynaklı olabilir?

1.5 aydır fitness yapıyorum. Bel, göğüs vs 5er cm incelme var. Ancak kalçam incelmesi gerekirken 3 cm daha büyümüş. Sizce neden?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kalça hareketleri yaptıysan örnek: one leg thigh abductor ve thigh abductor bu hareketler makine de yapılan bir harekettir ve kalçada küçülme yaptığını sanarsın fakat büyür, çünkü kaslanır. Kardiyoya devam et, bölgesel erime olmaz, zamanla yağlar gidecektir.

0|1
    0|0
    • Aynen onu yapıyorum o büyüttü

• Dediğim gibi kalça hareketleri büyüme yapar eğer küçültmek istiyorsan kardiyo yapmalısın, bölgesel yağ eritemezsin, bol şanslar :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Kalçanda yağ çok az var ise başlamadan önce başlayınca direk kas yapmışsındır erimemiştir yağ olmadığı için haliyle. Bayanlar kalça büyüklüğünü istemez mi zaten?

0|0
    0|0
  • Kalçanda popo kası yoktur, fitnees yaptıktan sonra popo kasların gelişmiştir. O kasları parçalaman gerekiyor o zaman incelecektir. Parçalamak içinse yaptığın hareketleri fazla set yapman gerekiyor az ağırlıkla

0|0
    0|0
  • hahaha ulan yaa

0|0
    0|0
  • Ustten asagi inmis:))

0|0
    0|0
  • Kalça sadece yüksek ağırlıklarla squat deatlift yaparsan sıkılaşır yapmassan büyümesi normal

0|0
    0|0
  • oturarak spor yapma

0|0
    0|0
  • :D daha ne istiyorsun :D

0|0
    0|0
  • :D :D :D

0|0
    0|0
  • Kas kütlenin artmış kakçada :)

0|0
    0|0
  • kalca calisiyomusun

0|0
    0|0
  • Ooo sen ne olmuş un yaaa gerçi görmeden cevap olmaz dedigindir ama offya oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Basen bölgen sıkılaşıyor, toparlıyor kendini, sarkmalar gidiyor, şişkinlik gibi gelsede zayıflamadır aslında.

0|0
    0|0
  • Şekle giriyor olmasın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...