Ramazanda kilo vermek ve spor?

evet bugün bir tartiya ciktim ve sok oldum :( 53 kiloydum ve simdi ise 68 oldum :( annem bile kizdi bana.
bana tavsiyede bulunun arkadaslar lütfen.
ramazan geldi spor olarak ne yapabilirim beni yormayan ama etkili olan? tempolu yürüyüse baslamayi düsünüyordum ama ramazan dolayisiyla vazgectim.

önerilerinizi bekliyorum :) tsk...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenme, beslenme ve yine beslenme :D Kilo verme ve spor ilişkilerinde önemli yeri beslenme yapar, vede dinlenme tabi, soruna gelecek olursak, oruç tutacağını düşünerek yazıyorum.
    Kesinlikle iftarda şekerli yiyecekler tüketmemelisin. Vücut uzun süre aç kaldığı için insülin toleransı azalır, bu da ani yağlanma ile sonuçlanabilir, iftar ve sahur arasında geç sindirilen karbonhidratlı besin kaynakları ile hızlı sindirilen protein kaynakları tercih edilmeli ve sahurda mutlaka yumurta sarısı zeytin gibi kaliteli yağlardan ve doymuş yağlardan yararlanılmalı

Not:İftardan sonra hızlı tempolu yürüyüş yapmalısın, Hayırlı ramazanlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Alışırsan ramazanda spor zor gelmez yemekten 90 dk önce 60dk lık spor yaparsın sonra yersin

0|0
    0|0
  • ramazanda orucunu tut sonra geç kapanan bir salon bul ve koşmaya başla tavsiyem l carnitine kullan

0|0
    0|0
  • ramazanda kilo verirsin ama bunun çoğu kastan olur :)

0|0
    0|0
    • yokya ramazanda bile kilo vermiyorum ben :)

• zaten ramazanda veremezsin genellikle alırsın çünkü bir anda yiyceksin *

Kızlar Ne Diyor 3

• Yorulmadan etkisini alabileceğin birşy bulmak zor.. aynı dertten bendede var.. malesef ramazan döneminde gittiğim salon kapalı.. yürüyüşede fırsatım yok.. eğlenmeyi planlayıp her akşam iftardan en az 1 saat sonra zumba öneririm.. :) hem keyifli hem ter atarsın

0|0
    0|0
  • Ne kadar zamanda aldin 15 kiloyu?

0|0
    0|0
  • İftardan sonra yürü veya koş. Ben de oyle yapacagım. Bırbırımızı destekleyelım

0|0
    0|0
Yükleniyor...