Üç yıl yanyana oturduk son sınıfta sevdiğimi söyledim operdi yakın davranırdı arkadaşımsın dedi

Merhab lisede 3 yil yanyana oturduk yakindik hepherkes bizi sevgli sanardi son sinifta sevdigimi acikladm o bana arkadsmsin dedi yine arada gorusrtk konustuk.. 3 yil snra yine konusurken onun yanina uni okudugu sehre onu gormeye gelmek istedgmi soyledm o gel dedi ama ayni yatakta yatabilirz dedm bn bi bayan olarak ona guveniyorum bana bisey yapmaz cnku ytcaz ve opsme laflari gecti aramizda o opsmek istiyo bnde bunu biliyorz bn opsme anlamli olmali dedgmde bana bi beklentn varsa olmasin bole bisey uzulme dedi simdi gitsem mi gitmesem mi...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendine ilerisi için üzüntüler hazırlıyorsun resmen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bak kızım buraya yazacaksan doğru türkçe kullan arkadaşına mesaj çekmiyorsun adam gibi türkçe kullanın üşeniyorsan yazma be 160 karakterle sınırlı değil

0|0
    0|0
  • Sonunuz iyi bitmiyor. Sonra gelip zır zır ağlıyorsunuz burda. İyi de oluyor hani...

0|1
    0|0
    • Gelir yatarlar sonra aşk sevgi cinsellik nasıl olacak halimiz. Sokak dakı adamlarlada yatar bu kız . Ne farkı varkı ertesi gün ıkı yabancılar. Şimdi para ile yapanlar mı namussuz

• Hani bir de namus zarda olmaz diyorlar ya... Allah akıl fikir vermesin. Bi' kere vermişte ne olmuş. İsraf.

• Allah akıl fikir versin kızım başkada bişey demiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çocuk açık açık sana karşı arkadaştan fazlasını hissetmeyeceğini söylemiş gidersen öpecek ama gerisi gelmeyecek ya olursa diye düşünme ve bi ilk yaşayacaksın bunu doğru kişiye sakla sadece öpüşmek bile olsa ... (ki beraber yatacaksan o orda kalmaz )

0|0
    0|0
Yükleniyor...