Sevmediğiniz biri düştüğünde güler misiniz? ağlar mısınız?

Her daim başıma gelen bir hadise...

Sevmediğiniz birisi düştüğünde koşturup baş ucuna basar mısın kahkaha yoksa el mi uzatırsın kalksın diye ayağa?

0|0
28|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu fiziksel bir dusme olarak okumadim. Dustugunde eskiden sevinirdim boyle seylere ama artik kimse icin bu tip duygular beslememe uzerine kendimi telkin ediyorum. Enerji isleri ne gerek var negatif enerjiye falan browski.

0|1
    0|0
    • Budur yahu.

Aslında soruyu sorma amacım insanların algısına yönelik bir test girişimiydi.

Deneklerim arasında tek başarı sağlayan sensin hocam kocaman bir artı veriyorum.

Ama bu artı seni şımartmamalı yada yan gelip yatmaya teşvik etmemeli diye girizgah yapasım olsa da devamını getirmek istemedim sonra kendimi kaptırıp hakikatten çılgın bir bilim adamı gibi hissediyorum. ne diyorum ben yine yahu :)

• Bak mesela hiç yazılanları okumuyorlar hala yazıyorlar deneklerim.

Çok seviyorum ya ne kadar hoş :)

• :D kopmus gidiyorlar ses etme

Kızlar Ne Diyor 28

• Birinin düşmesi hiç komiğime gitmiyor, milletin gülmesine de anlam veremiyorum, hayır yani düşmez kalkmaz bir Allah, neyine güvenerek dalga geçiyorsun ki? Sevdiğim ya da sevmediğim kim düşerse düşsün üzülürüm... Sevgi ayrı şey bu durum ayrı şey...

0|0
    0|0
  • gülmekten kırılırım ashfghjgjk ): gülerken el uzatırım kalk artık çok kısa gözküyorsun der birde onu güldürürüm güleriz yani sonuç olarak .):

djkldfkh

3|0
    0|0
  • Çaktırmadan gülerim :D

0|0
    0|0
  • Bakmam bile düşerse düşsün banane.

0|0
    0|0
  • sakar arkadaslarim yok kimse düsmüyor :D

0|0
    0|0
  • ikisinide yapmam sevmediğim biriyle zaten konusuyor olmam bu durumda içimden iyi oldu derim ama şahsın kendisiyel munasebete girmem ..

0|0
    0|0
  • el uzatip tutacagi zaman sie derim.

0|1
    0|0
  • sevmediğim biriyse => 1) ciddi ciddi yaralandıysa yardım ederim

2) bişeyi yoksa güleriiim kihkihkihh :D

ama ben genelde sevdiğim biri düşünce yada kendim bile düşsem gülerim :D

0|0
    0|0
  • görmezden gelirim.

0|0
    0|0
  • Çok kötü düştüyse eğer hemen yardıma koşarım. Düştüğünde bir şey olmadıysa hafif gülümser ve geçerim.

0|0
    0|0
  • kim düşerse düşsün gülmem,kaldırırım

uzaklaşınca travestiler gibi gözümden yaş gelene kadar yeri tekmeleye tekmeleye gülerim

1|0
    0|0
  • gülmem kötü düştüyse kaldırırım ama baktım bir şey yok kaldırmam yani

0|0
    0|0
  • Haykırırım asdf :D

1|0
    0|0
  • gülerim durum kötü ise yardım da ederim

1|0
    0|0
  • Ben her düşene gülerim kendimde dahil.

0|0
    0|0
  • Gerçekten nefret ettiğim biri ise bir tekmede ben atarım

Acıma acınacak hale düşersin zamanında yaptım ağzımın payını aldım

0|0
    0|0
  • Ayağa kalksın isterim yardım ederim , o olmazsa kimi sevmeyeceğim artık ? Sevmediğimi bile sahiplenirim ben :D

0|0
    0|0
  • kendim düşşemde gülüyorum valla

0|0
    0|0
  • ya sevdiğim biri bile düşse gülerim. belki komik bir olay değil ama kendimi tutamam :s :D

0|0
    0|0
  • el uzatırım ben nefret ediyorsam bile düşene bi tekmede ben vurmam vicdanım rahat etmez.

0|0
    0|0
  • Kaldiririm tabiki, ama guldukten sonra

0|0
    0|0
  • Nötr davranırım.

0|0
    0|0
  • Umursamam sadece hiç bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • Sen düşsen gülerdim kesin!

0|0
    0|0
    • Beni tedirgin etme girişimlerini esefle karşılıyorum.

Yakmalar, küller, öldürmeler gülmeler.

Sana bir kurban adayayım da benimle şu husumetini bitir yahu.

• düşün artık haline o kadar çok üzüldüm ki gülmen için kendimi kullanıyorum.

Hakikatten kötüsün sen kötü.

Keşke üzüldüm diyebilsem kadim hasmım.

• Bak buna güldüm işte hemde sesli...

• Bıyık altı gülüşleerim var.

0|0
    0|0
  • Elinden tutar kaldiririm.

0|0
    0|0
  • gülerek,elimi uzatırım...

0|0
    0|0
  • Ben düşmeye yeltense bile gülerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aha cemre toprağa düştü der basardım kahkahayı :D

0|0
    1|0
  • nereye düştüğüne bağlı ve nasıl düştüğüne kötü yola düşmüşsse çıkartmaya çalışırm tabii

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu özünde egoist bir canlı olduğundan bırak sevmediğini, sevdiğinin bile yükselmesine dayanamaz çoğu kez. Bu yüzden, sevsen de sevmesen de birileri düştüğünde içten içe seviniyoruz bana göre.

0|0
    0|0
  • senin beynin düşmüş ve kimse yardım etmemiş hacı...herkes gülmüş çok acı yaa...kimse kaldırıp vermemiş geri sana yazık.düşenin dostu olmuyor demek...

0|0
    0|0
    • Bu homurtuların Türkçe meali varsa değerlendirmek isterim ufaklık.

• ben direk soruya baktım yaşına değil...benden büyük olabilirsin tabi saygı duyarım ama bana sanki zekaca daha alt seviyedeki birinin soracağı bir soru gibi geldi direk ve düşündüğüm ilk şeyi yazdım.kırdıysam özür,daha güzel sorularda görüşmek üzere babalık...

• Babam bile düşse gülerim ben :D

0|0
    0|0
  • Gider düşünmeden kaldırırdım sevmediğim bile olsa düşen kim olursa olsun kaldırırım

0|0
    0|0
  • Düşene gülmem gülene de iyi gözle bakmam. Herkesin başına nahoş olaylar gelebilir.

0|0
    0|0
  • o anki ruh halime bağlı

0|0
    0|0
  • Mümkünse bir tekmede ben atarım :@

0|0
    0|0
  • Sevdiğim biri düşüncede gülüyorum :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...