Mavi boncuk gözlü, güzel bakışlı ve altın yürekli canım arkadaşımla basım dertte!

En yakın erkek arkadaşımla oturmama izin vermediği için kavga ettik.Ona kızgın olmama rağmen sonunda kendisi de bilmeden gönlümüceldi.Bir defa geldi kendisi yanımda oturdu bende izin vermedim.Kalbini kırdım özür diledim yüzüme bile bakmadı benden uzak duracağını söyledi.Bazen bakışıyoruz bazen ben ona gizli gizli bakıyorum bazense onun bana gizli gizli baktığını farkediyorum.Ama son günler çocuğa nolduysa suskunlaştı derste doğru dürüst bile oturmuyor başını masaya falan koyuyor.Artık yüzüme bile bakmıyor.Benden uzakta oturmaya özen gösteriyor.Saçmaladığı anlar çok oldu ama altın yüreklidir o.Noldu çocuğa anlamadım?Ne derdi var acaba?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ayni soruyu daha kac kere soracan acaba coook merak ediyorum..

istiyosun iste cocugu git al alla alla, neyin pesindesin yaani?

0|0
    0|0
    • Ya cok dogru söyluyorsunda cok.az.kisi cevap verdi ya sonucta insanlar farkli dusunuyor.

• sen seviyosun o seviyor konu kapandi bence yuz kisiye sorunca kafan daha fazla karismayacak mi guvendigin birine sor daha mantikli..

• nutellaya dadanmistir karni agriyordur.

0|0
    0|0
  • iyi yaptı.

0|0
    1|0
  • zamanla dertler azalır

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendine sorsan bence daha iyi olur muhakkak vardır bir derdi ama illede sormak lazım dimi

0|0
    0|0
  • Onu hiç takma ne hali varda görsün dönersede dalga geç

0|0
    0|0
Yükleniyor...