Zaman versem yeniden bir şeyler olur mu?

Önceden hoşlanıyordu, sonra flört ettik resmen. Kıskandırmalar uğraşmalar vs.

İlişkiye ad koymaya gelince an, "Kafam karışık." tarzı laflar edip bunu istemedi. Arkadaş kalmamızın ikimiz için iyi olacağını söyledi. Ben de kabul ettim.

Ama şimdi çok gelgitli bir ilişkimiz var. Bir gün yakın davranan şakacı eğlenceli, ertesi günü düşünceli durgun ve daha az konuşan biri oluyor. Yakın oldu mu herkesten daha yakın, uzak oldu mu da çok düşünceli ve sessiz oluyor.

Sevmediğini söylemişti ama hoşlanıyormuş. Ciddi düşünmediği sonucunu çıkarttım ama görseniz, azıcık üzgün olsam üzerine alınıp üzülüyor surat yapıp bunu belli ediyor. Bakışını kaçırıyor ben bakınca vesaire. Ama gelip sormak yok "Ne oldu?" diye

Uzaktan gözlemleyen ikimizi yan yana gördüğü anda aramızda bir şey olduğunu düşünüyor. Ama ona göre arkadaşız.

Ben de onu yadırgıyorum bazen. Adı konmamış ilişki gibi duruyor. Sizce neden böyledir? Zaman versem düzelir yeniden yakın olur muyuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Off off bu nasıl bir ilişkidir. link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çocuk korkuyor ya daha hazır değil böyle bir şeyi kaldırmaya onun için ilişkiye ad koymak sonuna kadar gitmek bence o yüzden hemen bişe demiyor işte ama hoşlanıyor senden belli göz kaçırmasından filan :)

1|0
    0|0
  • bu iş olmaz..bırak gitsin,gelirse gelir.geldiğinde bunları düşün,şimdi düşünecek birşey yok..

1|0
    0|0
  • zaman ver bekle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Acı ama gercek sen yedektesin. Günü birlik kızlarla takılıyor canı sıkılınca sana geliyor. Bu yuzden bazı erkeklerden nefret ediyorum sankı onların anası yok ılerde sanki kızlrı olamazmış gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...