İlgi çekmek istiyorum artık

sorunum var kendime göre öncellikle şundan bahsedeyim çok soğuk,sessiz sakin öyle kendimede bakım yapmam açık söyliym yani makyaj çok az ama temiz kaliteli sade giyinirim benim içinde önemli olan bu standart bir kızım aslında çevrem güzel olduğumu söyler ancak kendime bakmadığımda yakınır ama bu kdar önem verebiliyorum ya gerçktn insanın içinden gelmesi lazım en son lise 2-3 gibi biriyle çıktım ve aldatıldım hayatıma sadece 3 kişi girdi bu üçüncüsüde üniversitede sadece 2 hafta çıktık onada çok çok pişmanım teklifte bulunan yok anca bakııyorlar 20 yaşındayım nerdeyse bütün arkadaslarımn sevgilisi var ben istiyorum kader karsılastırsın birilerin çöpçatanlığıyla olmasın yanlısmıyım bende mi terslik var erkeklerin ilgisini nasıl çekebilirim çok erkek arkadasım var ama hepsi kardes gözüyle bakıo çok ilginç bi kızım aslında çok tuhaf olduğum söylenr orjinal derler ya

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• temiz efendi bi kıza bnziyorsun oldugun gibi davranıyosun artıların yok sadesin bu bana gore cok güzel sevgilin olması gerekmıyor böle sacma seyleri dusunme herkesin sevgilisi var senın olmasın nolmus bı farkın olsun işte ne güzel sevgilisi olanlar sureklı göz yası dokuyor hrkes uckurunun derdinde kımse kımseyi anlamıyor bn sevdiyim kızı kaybetim bnu yazarken aklıma geldi aglıyorum ama kısmetine gitti yolu acık olsun acık sölıyeyim kendinı anlatarak beni etkiledin bu devirde ilgi cekmek istiyosan acık sacık giyinip erkeklerin gözüne girersin bunuda yapacak bi kız diyilsin yapmada bnce sen dogal oldukca namusunla yasamaya dvm etikce elbet bi delikanlı karsına cıkar bu sekilde dvm et ilgi cekmeye calısma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence böyle de kal.en güzelidir sade olmak bence.aşk seni ansızın yakalar hiç hissetmediğin şeyler hissetmeye başlarsın.hani derlerya rüzgar şarkı söylüyor :) onun gibi oluyor insan.yanı onu arama o zamanı geldiğinde seni bulacaktır.

0|0
    0|0
  • kader bayan yapcak birşey yok bende yanlızım sende oda buda orjinal olman iyi bunca çakmanın oldugu yerde orjinalsen iyiymiş tanımak lazım.

0|0
    0|0
  • şimdi sana ne diyeyim topri yani 1. si resmin burada yok ona göre değerlendirecektim ama erkeklerin dikkatini çeken şeyleri söylemişssin buda herkezin içinde alaniyeten söylenecek sözler değilki bazı kelimeler gizlidir bunu farklı durumlara çekmezsen sevinirim yani sana yardımcı olamıyacağım ben saece diyeceğim şu ki gözler kalbin aynasıdır = ilgi odağı

0|0
    0|0
  • haklısın düşüncelerinde kendiliğinden gelişsin işin büyüsü olsun diyorsun

gayet iyi anlıyorum seni

ama sen gibi düşünen kaç kişi kaldı ki :(

0|0
    0|0
  • ben bı bakım tarıfı aldım bı form dolduralım bız sızı arıcaz ska saka bence etrafındakılere bak sana soyleyemıyo olabılırler bence pesınde cok kısı var sen farkında degılssın

0|0
    0|0
    • Çok espriksin dostum :)

Bilmiyorum valla bi tersliktir artık soranlara sevgilim yok demektende sıkıldım tam üniversitede olmazmı ya :D ama asla takılmak için birini istyemyrm bu yüzden de kaybediyrm galiba

• bence sen begenemıyosun etrafında cok var belkı ama sen yakısıklı arıyo olabılırsın daha ne dıyım bırını bulana kadar benle ıdare edermısın dememımı beklıon(

• ''öncellikle şundan bahsedeyim çok soğuk,sessiz sakin öyle kendimede bakım yapmam açık söyliym yani makyaj çok az ama temiz kaliteli sade giyinirim'' diyerek ilgimi çektin.

0|0
    0|0
    • istediğim kişilerin ilgisini çekemiyorum erkekleri anlamk zor onlar daha böyle heryerden çıkan kızları samimi buluyorlar bende var bi yanlıslık kaç yıldır hayatıma kimse girmiyorr

• :) :) atlantik anladım seni ben ama inan işe yaradğı yok ama baska türlü kızlar gibi de davranamıorum dvranamam ya yılışık yılışık

• Hayat böyle hep, sen istiyorsun ki senin ilgi duyduğun kişiler sana ilgi duysun. Ben de diyorum ki ben sana ilgi duydum bir cümlenden dolayı. Ben sana, sen başkasına, başkası ötekine... İlgisini çektiğin birileri mutlaka vardır da, bu ilgi sana ulaşırmı ulaşmaz mı bilemiyorum

• Birini gözüne kestir ve onun üstüne oyna derim.

0|0
    0|0
    • biri vardı mahalleden ciddi ciddi bakışıoduk o da sessiz birine benziodu belli ama şehir dışında okuyor bayramda seyranda anca görüyorum ve adını dahi bilmiorum demiştim ya biraz fazla soğuğumdr hep bi mesafe vardır yani

• o zmn senin hoşlandığın tipte zıpır erkekler olabilirmi ?

Bak sen nasıl güzel tanımlamışsın kendini.Peki aynı senin özelliklerini taşıyan bi erkekle birlikte olmak istermisin ? bi düşün bakalım

• kesinlikle dostum ;) doğru diosun

• olmayınca olmuyor ne yazık ki. Ne hissetdiğini anlıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...