Sizce ben ne yapmalıyım?

selam. benim sınıf arkadaşımın arkadaşının hack ısı varmış. bende bu işlerden anladığım için arkadaşım beni önermiş. kızla facede konuştuk işte kanka olduk falan ama ben ondan hoşlanmaya başladım. telefon numarasını istedim oda verdi. şimdi telefondan mesajlaşıyoruz kızla 3 gün çıktım 2 gün ayrıldım sonra 3 gün tekrar sevgili olduk. şu anda ayrıyız ama ben onu hala çok seviyorum ama o beni başından atmak istiyor konuşmak istemiyor. Mesela geçen gün dediki benm sevdiğim biri var dedi oda beni seviyo dedi ama ben onu bırakmadım ve o dediki ya sen nasıl bişeysin başımdan atmak için herşeyi denedim sevdiğim biri felan da yoktu bırak peşimi dedi. ama tabi ben onu hala bırakmadım ve onu hala seviyorum. kız istanbulda ben kayserideyim ama onunla evlenmeyi düşünüyorum bunu oda istiyordu bi aralar sana en güzel çeyizimle gelcem falan dedi çok tatlı ya o <3 ve onun içinde istanbula gitçem. kız dün dediki biriyle çıkıyorum tamam mı dedi bende 3 gün konuşmayalım ara verelim dedim tamam dedi (3günden fazla olmuyor öncedende bana kusmuştu ondan biliyorum mesaj atmadan duramıyorum) sizce ben ne yapmalıyım?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• en nefret ettıgım erkek tıpı yapıskan ya oglum psıkopat mısınız nesınız k bakma ama sorunlu tıplerdır kız ıstemıyosa zorlama bırak ondan cevap gelsın

0|1
    0|0
    • peki de cevap gelcenı hıc sanmam ilk adımı hep benden bekler.

• onemı yok gec pazarı unut onu baska seylerle ılgılen ama mesaj atma enınde sonunda atacak gızlı dıyo lutfen ama;))

• :D tamam saol gizli :) cok yardımcı oldun atmamaya calıscam atmam ya ama mesajlascak bırı lazım benı oyalayacak bırı arkadaş olarak tabıkı. bide demezse hıcbısı fena bozulurum ama

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...