Sizce Pereira #Fenerbahçe de devim etkisi yaratabilecek mi?

Sizce Pereira #Fenerbahçe de devim etkisi yaratabilecek mi?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• İddialı ismail kartaldan alamadığim guveni verdi yaratır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• son 8 sezonda yabancı hocalar şampiyon yapamamıs takımlarını, gelecek sezon şampiyonluğun beşiktaş ve #Galatasaray arasında geçeceğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ve bu teknik direktörün hiç bir faydası olmayacak. Nereden buldular bunu anlayamadım. Ole çok ünlü çok başarılı biri değil.

1|0
    0|0
    • Çok başarılı değil mi adamın geçmişini izlememişsin adam 4 senede 3 şampiyonluk kazanmış
      Porto da 60 maçta sadece 1 yenılgi
      Çalıştığı ekibin kalitesi eğitimleri yetıştıklerı ortam
      Calısmayan adamı umursamaması
      Yoneticiye eyvallah etmeyışi iyi izle bence

Bence #Fenerbahçe değişime başladı

• ya tanısa ne tanımasa ne bızım lıgımızde kac tane duzgun oyuncu var kı hepsı kazma nerdeyse butun mac gerıye yaslanıyolar ve cok hata yapıyolar

• @patron85 Gökhan Gönül Caner Alves Egemen şüphesiz ki bu ülkenin en iyi savunma dörtlüsü sadece biraz sakatlık şansı ve canerin mental hazırlanması orta sahaya gelince raul meireles mehmet topal alper potuk diego boyle bir orta dörtlü kalıte olarak hiç bir takımda yok sow webo kalıtesinde forvette pek yok sadece bu oyuncuları oynatmayı bilecek ve doğru kondisyon yuklemesini yapacak antrenor bu takımı bu ligde ucurur değişiklik yapmadan

• bir gaz verebilir ama bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • şahsen beni heycanlandirdi, hucum futbolu surekli hucum falan hasret kaldigimiz seyler

0|0
    0|0
  • Yaratabilir. Öyle bi' potansiyel var o manyakta.

0|0
    0|0
  • belli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...