Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

rüyamda üni.deki sınıf arkadaşlarımla oturuyormuşum en yakın arkadaşım yanımda 2-3 kişi daha var hep beraber muhabbet ediyorduk tam karşımda da sevdiğim kişi var ama o benimle hiç konuşmuyor sert sert bakıyordu hatta onun gözlerinin içine bakıyordum baksın diye ama kızgın kızgın bakış atıyordu (bu kişi sevgilim değil sadece sevdiğim çocuk onu sevdiğimden de haberim yok çok yakın olmasa da arkadaşım olur) bu gördüğüm rüya ne demek

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence oturdugun sandalyenin ayagi cocugun ayagina denk gelmisti ama cocuk erkeklige bk surdurmemek icin bisey demiyordu ama gozlerindeki aci ifadesi kizginlik gibi gelmisti sana yana dolayisiyla kicin acikta kalmis

0|0
    0|0
    • en açıklayıcı buydu ama biz çimende oturuyorduk okulun bahçesinde :P

• neyse sağol müneccim kardeş

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç bir anlamı yok. ruya ile hayatına yon verme umut beklememeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • 3 vakte kadar sana koca gözüküyo boylu poslu zengin sarısın mavi gözlü evi arabası yatı katı var hadi yırttın

0|0
    0|0
    • yook kara kaş kara göz olsun sevmem öyle ben sarışın :)

• ya sen zengın kocayı buldundda sarısı esmeri mı kaldı kızım :)

• Bu cocukla sevgili olucaksınız. Arkadaşlarından dolayı sana dargın düşücek kıskanç biri amma attım:)

0|0
    0|0
  • yyakında sevgilin olucak demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adam sana kızmış bişey yüzünden..

senin o insanlarla takılmanı istemiyor..

vahiy gelmiş sana bacım o insanlardan uzak durusan sevdiğin kişi sana açılacak rüyan öyle diyo

0|0
    0|0
    • valla gördüğüm insanlar en yakın arkadaşım dışında selam sabahımın olmadığı insanlardı ve niye onları gördüm anlamlandıramadım

Yükleniyor...