Arkadaşlar böyle bir durum olabilir mi sizce?

arkadalar lisede öğretmenim sınıf yetersizliğinden labaratuarda ders işliyoruz ama labaratuarda deney felan yapılmıyor ama tehlikeli maddeler lvar sanırım civa felan gibi.şimdi 12 muhasebe sınıfının derslerini burda işliyorum ben bana biraz da gıcık oldular çünkü ilk sınavda zor sordum atıştık biraz ama haklıydım hiç çalışmıyorlar kopya falan da çektirmedim:(((şimdi bunlar bana inat olsu diye dolaplardaki zararlı maddelerden oturduğum sandalyeye masaya felan koyarlar mı inanın ciddiy soruyorum ALLAH rızası için ciddi cevap verin dolaplar da kapalı ama yöntemini bulmuşlar kolayca açıyorlar((

Güncellemeler:
şartları kolay zaten bunun ben de farkındayım ama kopya çekelim istiyorlar:(((çektireyim mi?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrencilerde o kadar kimya bilgisi olsa, sana kök süktürürlerdi ama muhasebe öğrencisinin kimya ile fazla alakası olmaz. Bu dersi zorunlu oldukları için alıyorlar ve sonrasında işlerine yaramayacak bence hem kendin için hemde onlar için şartları biraz kolaylaştırıver.

1|0
    0|0
    • Kopya çekmelerine izin verme ama derste soracağın soruları işle ve kolay soruları seçiver. Birde psikolojilerini düzeltmelerine ve kendilerine güvenlerinin gelmesini sağlarsan senden iyisi olmaz.

Erkekler Ne Diyor 5

• tehlikeli madde yok labarutuvarda karıştırmasını bilmiyolarsa ki bilmiyolardır sade haliyle pek bi zararları yok doru dürüst

1|0
    0|0
  • Hıc bısey olmaz kımse bu sekılde tehlıkelı bı oyuna kalkısmaz ıcınız rahat olsun

1|0
    0|0
    • gerçekten mi :((ya yaptılarsa:(((

• bence sen ıstıfa et psıkologa qıt :D

• yemin ederim zaten gidiyorum:(((ama neden öyle dedin?

• Sayın hocam malesef ergenlerimizde bunu yapacak kapasite mevcut. Zor sorduysan sonucuna katlanacaksın. Sen dua et H2SO4 dökmesinler sandalyene.

0|0
    0|0
  • normal bir durum bu aslında

0|0
    0|0
  • dolapların açılması lazım bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir öğretmene dediğiniz türden şeyler yapamazlar diye düşünüyorum.. tabi siz böyle bir şey sorduğunuza göre öğrencileri merak ettim hani o kadar serseri cesaretli olamazlar hele ki bir öğretmene karşı :)

1|0
    0|0
  • Sen de niye zor soruyorsun hocam yaa aldin mi simdi basina belayi.

Bazi okullarda cidden serseri tipler oluyor yaparlar mi yaparlar hani..

Bi de biraz ogrencileri dusunun seviyelerine gore sorun yazik gunah yaa

0|0
    0|0
    • aslında seviyelerine göre sormuştum ama çalışmamışlar:(((yapmışlar mıdır bişe:((

• ben yapardım lan :D size giren çıkan ne alın maaşınızı gidin hiç sevmem bu tip hocaları oh bulmuşken sövüyüm biraz :D iyi olur umarım yaparlarr... umarım zarar gelir gör bi dahakine hayır lise... hele lisedeki erkekleri bilmezmiyim :D çek cezanı :D

0|0
    0|0
  • Bize de zor sordun sana yardımcı olamam ;))

Senin gibi hocaları hiç sevmem zaten. Öğrenciden intikam öyle alınmaz seviyelerine göre sorup teşvik etmen gerekirdi köstek olacagına.

0|0
    0|0
  • tabikie zararlı cok dikkat et ben biyoloji okuyorum . hemde cok dikkat et

0|0
    0|0
    • yapmışlar mıdır öyle bişey:(

• bilmiyorım yapıp yapmadıklarını ama sana labaratuar kurallarını söyleyim bşi olmaz . eğer cıva döktülerse tüm sınıf zarar görür tek sen değil vede gözünle görürsün cıvayı . ama dier maddeler için bişi diyemem sen temkinli ol elini gözüne ağzına götürme . dersten snrada bol sabunla yıka ellerini . bişi olmaz . bende haftada 4 gün labda çalışıyorum korkma

Yükleniyor...