Demir leblebi misiniz, pamuk şeker mi?

Demir leblebi misiniz, pamuk şeker mi?

Aslında zorluk derecenizle, kişiliğinizin dostlarınıza, yakınlarınıza verdiği lezzeti birlikte düşünmenin bir yolunu arıyorduk ki, bu formül geldi aklımıza. Demir leblebi, olabilecek en zor kişilikler için bulduğumuz karşılıktı... Diğerini tahmin etmek zor değil... Şimdi sıra sizde... Soruları cevaplayın ve kişiliğinizin lezzetini keşfedin... Ciddiyiz, ama bilimsel olduğumuz söylenemez...

link benimkisi meyveli kek:))

Güncellemeler:
ne çıktığınıda yazın akadaşlar..açıklamasıyla birlikte:)
testi çözün ama://
sonuç olarak..doğruluk payı ne kadar onuda belirtin arkadaşlar benimkisi yüzde 75 civarıydı..

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Pamuk şeker

Fazla yumuşak bir o kadar da kırılgan bir yapınız var. Kendinizi etrafınızdaki insanlara adamış durumdasınız. Onların rahatı için elinizden geleni ardınıza koymazsınız. Fakat sizi sarsacak en ufak bir rüzgarda da uçuşup kaçıveriyorsunuz. Ondan sonraki zamanınızın uzunca bir bölümünü tekrar toparlanmaya harcamak zorunda kalıyorsunuz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana şerbet dedi :) Ama doğru çok sakin ve sabırlıyım :)

1|0
    0|0
    • açıklamasınıda yazsaydınız iyidi.

• Öyle bir yapıya sahipsiniz ki, her duruma olaya ve vaziyete uyum sağlayabiliyor ve bunda da asla zorlanmıyorsunuz. Eşiniz dostunuz genel olarak bu durumdan memnun olsalar da, sevgiliniz bazen bu kadar uyumlu olmanızdan sıkılıyor olabilir. Çünkü o kadar uyumlusunuz ki normal şartlarda tepki vermenizi gerektiren durumlarda bile olur diyip sakin sakin geçiştiriyorsunuz.

• teşekkürler

• biber gazi

0|0
    1|0
  • demir leblebi yerken dişlerimi kırdım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pamuk şekermisim ben :)

1|0
    0|0
  • pamuk şeker çıktım ben :(

1|0
    0|0
  • Meyveli kek

1|0
    0|0
    • Uyumlu ve dengeli bir kişiliğiniz var. Hemen herkesle ilk iletişimi rahatlıkla kuruyor, ancak bir müddet sonra insanlara ne yapmaları, nasıl davranmaları gerektiğini söyleyip bir miktar sınırlarınızı zorluyorsunuz. Elinizden her iş geliyor, o yüzden sizden vazgeçmek de mümkün değil. Ne var ki, hiçbir amaca rahatlıkla ulaşılamayacağı yolundaki düşünceniz arada bir rahat kaçırabiliyor..doğruluk payı ne kadar?:)

• Benden adam, ondan aşk olmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...