Çekiciliğinizi etik olmayan bir şey için kullandınız mı?

Erkekler genelde beğenilen bir görünüme sahipse bazen bunu, kızları peşinden koşturmak için, ya da farklı amaçlarla kullanabiliyor. Kızlarsa kısa yoldan daha iyi yerlere gelmek, iş hayatında daha kolay basamak atlamak, erkeklerin zaafından yararlanarak bir işi daha kolay yaptırmak için dış görünüşünü ön plana çıkarabiliyor. Böyle bir şey yaptınız mı, yapanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• yapmadım ama arkadaşım asistanla yatmıştı

0|0
    0|0
    • amacına ulaştı mı bari?

• kesinlikle ayrıca sordugun soruyla ilgili kendi dşüncemde çekicilik vs hiçbişiyi kullanmamak gerek

• ama malesef özel sektörde falan eli yüzü düzgün bi kızı aynı kriterlerde daha sıradan bir kıza tercih etmelerinin tek nedeni güzellik oluyor bazen :S

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir şeyler satın alırken satıcı erkekse numaramı bırakıyorum ve bedavaya alıyorum o şeyi. Lakin bıraktığım numara yanlış olduğu için oradan bir daha alışveriş yapmak nasip olmuyor. :)

0|0
    0|1
  • itiraf ediyorum kullandım bir kaç defa.anadolu ateşi dansına götürcektim rehberlik yaptığım gurubu ama bilet eksikti devamlı aynı yerlere gidince insanları tanıyosunuz bana ilgisini bildiğim bi görevliye gülümseyip ''yardım et bana''dedim anında yerler ayarlardı.

0|0
    0|0
  • heçç kullanmadım dusunmuyorumda zaaflardan yayarlanıcak kadar gözu donmus bır ınsan degılım yapanda para pul ıcın yapıyosa gözukmesın gözumeee...

0|0
    0|0
  • yapmadım yanlış oldugunu düşünüyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...