Engelleri birlikte aşalım mı?

Sadece Görme engelliler için bir paylaşım yapmak istedim..

Araç kullananlara lafim ; Arkadaşlar ışıktan karşıya geçmek isteyen bir çok görme engelli arkadaşımıza yol vermek sizin elinizde .. bir çoğu bu durumdan şikayetçi hepsinin ağzında tek bir laf var '' Kaç kere ezilme tehlikesi atlattım '' lütfen daha duyarlı davranalım 10 saniye kaybınız olur ama onların bir hayat kazancı olur ... Sadece araç sahiplerine görev düşmüyor ışıklarda bekleyen diğer vatandaşlarımız görme engelli arkadaşlarımızın kolundan tutmakta sizin elinizde onlara kibirli bakmaktansa onların kolundan tutup karşıya geçirmek sizin elinizde hadi artık engelleri birlikte asalım ve tüm engelli vatandaşlarımıza bizimde katkımız olsun .. Hepinizin vaktini aldığım için kusura bakmayın iyi forumlar..

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Engellinin elinden tutup karsiya gecirmekle is bitiyor degil mi? Bu engelliler nasil bagimsizlik kazanacak hic dusundunuz mu?

Keske engellilerimiz sadece 3 Aralik engelliler gununde hatirlanmasa.

Herhangi bir Aralikta degil her zaman yanindayiz!

0|1
    0|0
    • O konuda üstüme düşen her türlü görevi yerine getirdiğimi sanıyorum teşekkürler yorumun için ama yargılamaktan vaz geç sadece uygula soru değil bu bir konu sadece

• Bu bir tepki. Ozele degil genele hitap ediyorum.

• Ben bu konuyu açarak genel bir tepki yaptığımı düşünüyorm sen düşünmüyorsan konunu açarsın orada yorumlarsın .. iyi forumlar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...