Trip atan erkek itici midir ?

2 aylık bir ilişkim var.Sevgilim trip attığımı söylüyor.Trip bayanlara özel birşey mi anasını satayım ?

Benle çıkmadan önce olmuş bir olay.Piçin teki kız arkadaşımın facedeki resimlerine yorum atıyo,yavşıyo.Bunları gördüm ve kaldırmasını sert bir dille söyledim.Yarın kaldırcağını söyledi,bende kaabinde fazla yüz vermedim kız arkadaşıma niye trip attığımı trip atan erkeklerin itici olduğunu söyledi.Ertesi gün yorumları kaldırmamış aşkım kaldırcam pc ye girmedim bugün dedi. ''bende kaldırma banane ne yaparsan yap '' diye trip attım yine.

Bide 1 haftadır görüşemiyoruz ben bugün buluşmak istedim oda çarşamba buluşalım dedi,ben yine sen beni özlemiyor musun dedim.Pazartesi değilde çarşamba buluşalım demesine ''Peki'' diyip kapattım konuyu soğuk davranıyorum..

Yaptığım davranışlarda haklı mıyım ,yoksa trip atınca kız gibi mi oluyorum anlamadım ? :S

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok itici. Ben sıkılıyorum hemen o tür erkeklerden.

0|0
    0|0
    • Benim attıklarım sitem mi trip mi ?

• Ben karşımdaki insandan sıkılıyorum diyorum sana ne oluyor? Sen üstüne ne alınıyorsun tripik ?

• Alınırım sanane :D Espiri yaptım la :D :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Aboo arkadaşım trip atan erkek bana uzak Allaha yakın . Kesinlikle trip atma alttan al biraz kız gönül almayı erkek alttan almayı bilmezse bu ilişki yürümez. Bak bir değişiklik yap bir süre trip atma ona onu sevdiğini belli edecek şeyler yap güzel sözler söyle kızda bu değişikliğin farkına varacaktır ve mutlu olacaktır emin ol

1|0
    0|0
    • Benim attıklarım trip mi yani ?

• Kesinlikle bildiğin trip.. kızgınlıgını triple değilde konusarak halledersen çok daha mutlu olursun

• ya cidden trp atan erkek çok itici ve cabuk soğunur öyle erkeklerden.

0|0
    0|0
  • normalde erkeqin trip atması iticidir doğru ama sen sonuna kadar haklısın boş yere atmamışsın.

0|0
    0|0
  • Evet erkek trip atarsa itici oluyor. Ama senin yaptığın olay trip değil gayet normal bi davranış.

0|0
    0|0
  • Trip atan erkeklerden igreniyorum, sogurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşım osmanlıda yok flörttü bilmem neydi varmıydı yok hep amerikanın oyunları bunlar çıkmıcaksın:)) gün gelince evlenicek zaten vay arkadaş

0|0
    0|0
  • Trip Bir İlişkinin Bel Kemiğidir ;)

0|0
    0|0
  • evlenince gelinlik giyersin biraderim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...