Ellen Degeneres'ı izliyor musunuz? Beğeniyor musunuz?

Türkiye'de hiç böyle kadın bir komedyen yok, hatta dünyada bile sınırlı sayıda, Ellen Degeneres sizi de güldürmeyi başarıyor mu?

0|0
14|22

En İyi Kız Görüşü

• Ellen manyak kadın ya hiç kaçırmam. Lezbiyen diye sevmeyenler olsa da mükemmel bi kadın bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ewet ben her gun bakarım youtube dan da takıp ederim basarılı iyi bi kadın takdir ederimde

0|0
    0|0
  • Conan ve Jay Leno , bu ikisini severek izlerim ama Ellen' i izlemıyorum. programı daha cok bayanları kendısıne cekiyor bence

1|0
    0|0
  • kadın gibi düşünmediği için gayet komik anları var.

hem fizik olarak hemde tip olarak evrimin sembolü kendisi. filmlerdeki lezbiyenlere kapak olacak şekilde erkeğimsi kadın avcısı

0|0
    0|0
  • 2009 da felan izliyodum da şimdi hiç bakmıyorum

0|0
    0|0
  • eskiden izliodum rastgeldiginde cok güldügüm olmustr :D

0|0
    0|0
  • cok yapmacık geliyor o kadın bana eskiden beğenirdim ama git gide tiksinmeye basladım bide lez olması beni itiyor kendisinden reyting icin cok uğrasan bir kişi kendisi

0|1
    0|0
  • İtici bir ''adam''

0|0
    2|0
  • beyaz gibi okan gibi ondan da sıkıldım.. çok sıkılganım lan :(

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi dünyada sayılı bayan komedyenlerden birisi. Çok severim, mümkün oldukçada izlerim. Ayrıca niye bilmiyorum ama lezbiyen olması ayrı bir sıcaklık hissetmeme sebep oluyor. İkimizde kadınlardan hoşlanıyoruz ondan olsa gerek :D

0|0
    0|0
  • Arada denk geldiğimde izlerim değişik bir tarzı var :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok iyi bir kadın birde çok yardım ediyor ya

0|0
    0|0
  • severek izliyorum gündüzleri tek eğlencem bu

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum. O kimmiş?

0|0
    0|0
  • conan'ı izleyince bana hiç komik gelmiyor

0|0
    0|0
  • Eskiden izlerdim başarılı program

0|0
    0|0
  • hayır başaramıyor

0|0
    0|0
  • Bazen saçmalıyor ama genelde iyi olduğu düşüncesindeyim =)

0|0
    0|0
  • o da kim ?

0|0
    0|0
  • erkeksi ve zeki kadınlardan nefret ediyorum dişiliği yok lez zaten

0|0
    0|0
  • Aptalın teki, bir işe yaramaz. Amerikada hiç sevilmez, altını çiziyorum..

0|0
    0|0
  • İşini çok iyi yapan başarılı bir kadın.

0|0
    0|0
  • çok izliyorum beğeniyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yanılmıyorsam profil fotondaki kişide Ellen.Evet Elleni çok seviyorum bir de studiosuna girdiğinde genellikle dans ederek ve sonra şehirçinlerin arasına girerek onlarıda neşelendiriyor ve dans ettiriyor ve bir çok müsafiri dans ederek ona konuk oluyor ve onun gülümsemesini çok seviyorum :).Işık gibi bir insan.Onun hakkında özel olan misal lezbiyen olduğunu hatta bir kadınla evli olduğunu biliyorum ve neden kadın komediyenler yok konusunda bir şey cevap veremiyeceğim.Belki bir çok kişi kadınların komik olamıyacağını düşünüyor?

0|0
    0|0
  • kadın gündüz kuşağına farkı bir boyut getirdi. dünyada sınırlı sayıda değil, tek.

1|0
    0|0
  • Hayranim :D

0|0
    0|0
  • Çok bayılmıyorum, zaman zaman sıkıldığım yerler de oluyor. Komedyen diyemiyorum ama denk gelince izlettiriyor.

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum ben. link Sevmeyenler bundan sonra hala sevmiyorlarsa başka da bişi demem :D

0|0
    0|0
  • Severek izliyorum. :)

0|0
    0|0
  • eveeet :D çok komik ve doğal yaa :D conan'a da bayılıyorum :D

0|0
    0|0
  • ellen'a hayranım yaaa :D denk gelirse falan hayatta değiştirmem kanalı

0|0
    0|0
  • Farklı bir kadın lezbiyen olduğundan sanırım.Acayip rahat ve doğal.:)

0|0
    0|0
  • diyelim ki beğenyrz nolack haaa nolack :D

0|0
    0|0
  • güldürüyor ve dans edişi cok hoş :)

0|0
    0|0
  • evet ya aynı bölümünü defalarca izlemişliğim vardır da yeni bölümler geç yayınlşanıyor tv.de o sıkıntı sadece netten bakmayada zamanım olmuyor jay leno conan o'brien martha falanda izlerim onlarda harika

0|0
    0|0
  • o kadın çok erkeksi

0|0
    0|0
Yükleniyor...