Bayanlar fazla ilgi duyduğunuzda n'aparsınız ?

sorum gayet açık ve net çıktığınız bir erkek size karşı aşkını çok belli ediyorsa ona nasıl davranırsınız ve bu çocuk cepte amanmı dersiniz ?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• ben ona ilgi duymuyosam o dağları delse banane?

0|1
    0|0
    • çıktığın biri sonuçta ilgi duymadığın halde niye çıkıyosun o zaman sorumu değişik algıladınız galiba

• hııı evet yanls anlamısım

her cıkısın bi inisi vardır ama olsun

Kızlar Ne Diyor 5

• bende cok belli ederim ozaman cok hosuma gider demekki nekadar seviyor derim

0|1
    0|0
  • Bende ona ilgimi gösteririm sevgimi belli edecek şeyler yaparım , açıkcası sevgilim aşkını bana belli ederse hoşuma gider, gidiyorda zaten :D

0|1
    0|0
  • Ben ilgiden hoşlanırım aynı şekilde ona ilgi göstermeye çalışırım :)

0|1
    0|0
  • aynen öyle :)

0|0
    0|0
  • eğer hoşlanıyorsam karşılık veririm çıkarız çok hoşlanmıyor ama fena değil kabilindeyse cepte tutarım belki bir gün çıkmaya değer bulabilirim eğer hoşlanmamışsam yol veririm gider

0|1
    0|0
    • anladım ama çıkıyorsunuz sonuçta demekki bir ilgi var :)

• evet acayip çapkınlık vardı bnde yabancı kız arkadaşlarım felan oldu bayaha bir ama taki hayatımın anlamını bulana kadar 20 yasına geldim ciddi düşündüğüm tek kız tavlamak için çok uğraştım ve başardım romantiklik göbek adım diyebilirim o derecek ilgi duymayı ve duyulmayı severim kız arkadaşımda senin gibi mantıkla hareket eden biri idi :D taki bnle tanısana kadar :D

• iyi ya ne güzel , darışı başıma :D:D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...