Haftada 2 saat yüzüyorum. Ne kadar zayıflarım?

yüzme hocam 5 kilo fazlan var dedi. çok alındım ve rejime girdim. haftada 2 saat yüzüyorum. ne kadar zayıflarım? önerileriniz? ne yapmalıyım? özellikle göbeğimden şikayetçiyim. püf nokta, tavsiue, tüyo? çok ihtiyacım vaaaar!

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yardmcı oliyim barii..bn dha önce bazı yakınlarımı ve arkadşlarmı zayıflamalarna yardmcı oldum sna da bi kaç tavsiyem olablr..zayıflamak istiosan bi kere yağlı yiycekler kesinlikle yemiceksin bi de karbonhidrattan uzak durcaksın yemeği kesinlikle azaltcaksn evet yüzmek çok ii bi spor bütn vücudunu çalıştırır bu da bütün kasların çalşmış oluo demek! kasların çalşması kaslarnın aktif olmasını sağlar ve o kaslar sna uyku da bile kalori kaybettirir..ayrıca basketbl oynama ihtimalin varsa oyna zıplamak fazla kalori harcatr ve çok ii bi kardio çalşması olur..sakın meyvenin kalorisi az die meyveye yüklenim deme..ve kesinlikle spordan sonra protein ağırlıklı beslen..ama unutmaman gereken yemek yemeyi azaltmalısın..bu yazdıklarımı google amcan vermez sna =)) başka şeyler de yazardm ama gerek yok bunlar yeterli sna..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yağı en fazla yüzde 5 olan ürünler ye.Uyumadan en geç 1 buçuk saat önce yemeğin bitmiş olsun.Bol Bol Bol su iç.Cola,paket meyvesuyu,beyaz ekmek,baklava,lahmacun,çikolata,şeker,un,tuz uzak dur.Koş koşamıyorsan yürü.Düzenli uyu saatleri belli olsun.Önerim akşam 10 sabah 6 arasıdır.Başarılar

0|0
    0|0
  • yemek yeme aç kal

0|0
    0|0
  • sürekli sebze tüket

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gun icerisin de surekli hareket et. Cok oturan biriysen kendini alistir, misal yarim saatte bir 15 adim atmayi aliskanlik haline getir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...