Amacı ne bunun? Tırnaklarımı gösterme zamanı gelmiş mi?

Bizim sınıfta bi kız var sürekli beni eleştiriyor.yok saçı öyle yok kalemini öyle çekiyor yok bi parmak.vay efendim kendini güzel sanıyor. Amacı ne bu kızın? Ben insanların 2.kez dönüp baktıkları biriyim.çok güzelim diyemem ama farkım var,tarz sahibiyim.sizce amacı ne bu kızın?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ohaa nan başlığı gördüm korktum tırnakmı kedımısın kızım sen hehehehe

0|0
    0|0
    • :)

• Degılım*

• neyse anlaşamadık :D

Erkekler Ne Diyor 5

• hahah naptın sen yaaa başlığı okudum yok artık dedim hahah:)))) güldürdn:))) bence varya kızz o seni çekemiyor bu işiin içinde bir iş var bu işin sonu tırnakla kalmz kan gövdeyi götürür:)))

0|0
    0|0
    • Isın ıcınde bır ıs var ama çözemiyorum.cekemedıgı bırıne nıye cırkın desınkı? Icten ıce kıskanabılır ona okeyde.bılmıyorum.

• çekemediği için çirkin der saten:)) sen hiç ben şunu çekemiyorum ya çok güzel diyen bir egoist gördün müü yoo genelde karalamak isterler :)))9

• cekemiyo bosver pasaların bile arkasından konusulur

0|0
    0|0
  • "tarz sahibiyim"

Allah bağışlasın

0|0
    0|0
    • Ayrıntılaar,ayrıntılaaar.

• Üç vakte kadar senin saçını başını yolacak :D Dikkatli ol..

0|0
    0|0
    • Tırnak dıyorum:))

• Hee :) Yarın ilk gördüğün yerde önce hooopp baksana bi de,yanına gelince tekme tokat giriş,kafasını gözünü patlat,okuldaki tüm kızlara ibret olsun..Erteleme :)

• çekemiyor seni işte gayet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben cekinmeden soylerdim yuzune yuzune derdin ne senin kendi tipine bak diye, bisey demeye cesareti olurda cevap verirse yumrugumu yer, tahamul edemem yabanci birinin beni elestirmesine

0|0
    0|0
  • e seni çekemiyor o zaman:))

0|0
    0|0
  • boş konuşan biri belliki kaşınıyo ağzının payını vermen gerekir sende onu eleştir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...