Platesmi yoksa spormu?

kilo vermek istiyorum, kollarımı ve bacaklarımıda inceltmek istiyorum. Sizce hangisini tercih etmem gerek?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Plates de de belirli bir efor sağlanıyor ancak bana göre spor neden dersen spor ile birlikte daha farklı egzersizler ekleyerek vücudu rutin dışı hareketlere sokup yağ yakması sağlanır. Ama tek başına spor değil, beslenme her zaman büyük önem taşır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Plates değil "Pilates" doğrusu. Ayrıca Pilates spor değil mi? Spordan kastın nedir ki Pilates'i spordan saymadın merak ettim :)

0|0
    0|0
    • PİLATES daha çok spordan ayrıbi dal olarak görünüyo konuştuğum spor salonuda ayrı bir seçenek olarak sundu daha çok rahatlamak için o yüzden spordan saymadım

• Ben antrenörüm, öyle bir şey yok yavrucum. Pilates dersleri vardır onu ekstradan ayrı olarak sunmuştur. Rahatlamak için falanda değil yogayla karıştırmışsın, çok ciddi yağ yakımı ve sıkılaşma sağlar ayrıca eklemleri kuvvetlendirir.

• platesle kilo verilmez diye sanıyorum bende yapıyorumda

0|0
    0|0
    • işe yaramıyormu?

• plates vücudu sıkılaştırıyor ama kilo verirmisin bilmem kilo vermek için efor harcaman yemeyi kesmen lazım

• plates

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git iyi bir yere bilgili birine danış vücuduna göre bir yol haritası belirlerler :)

0|0
    0|0
  • Spor ile daha kesin sonuç alırsın :)

0|0
    0|0
    • peki ne kadar bir sürede?

• tamamiyle sana bağlı. Çok değişiyor insandan insana. Ama öyle 2-3 ayda da bir anda sonuç bekleme. Yavaş yavaş değişimi fark ediceksindir zaten. Tavsiyem başlamadan önce resmini çek ve her hafta veya her 2 haftada bir resmini çek. Eğer doğru bir şekilde devam ediyorsan değişimi görüp motive olursun ve daha iyi sonuçlara ulaşabilirsin :)

• Pilates spor degil mi?

0|0
    0|0
  • Spor daha iyidir tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • plates spor değildir. tembelsiniz l*n işte

0|0
    0|0